קלפיות תחת סערה: הבוקר (חמישי) החלה מערכת הבחירות הפנימיות בסיעת הליכוד, ועל ראש הרשימה מתמודדים בנימין נתניהו, וחבר הכנסת גדעון סער. חברי צוות התוכנית "הקבינט" שוחחו יו"ר המפלגה מיקי זוהר שחשף בפניהם את הלך הרוחות רגע לפני שייחשפו תוצאות הפריימריז. 
 
בעניין האמירה של מירי רגב אמש, אמר זוהר שגם הוא שאל את רגב מדוע אמרה את מה שאמרה, והיא שיתפה אותו שישבה לידה אישה ממוצא בוכרי שצחקקה, "באור יהודה יש קהילה גדולה של יוצאי בוכרה, והיא מבחינתה תומכת בגדעון סער. מירי הביאה נציגה אחרת מקרב בני העדה, ואמרה בצחקוק את מה שאמרה. גדעון סער החליט למנף את זה, ואתם עושים לו שירות נהדר, אבל זה בסדר גמור. אנחנו רגילים שבדרך ככל בתקשורת בוחרים את הצד שפועל נגד נתניהו. אנחנו לא מתרגשים, ואני מדבר בשם הליכוד". 
 

"הגשם בחוץ מועיל ליריב שלנו, אבל אחוזי הצבעה גבוהים יפגעו בו ויביאו הצלחה גדולה לנתניהו". טען זוהר, והסביר: "יש לגדעון סער את האנשים שילכו איתו בכל מקרה, גם בסופה. נתניהו נבנה על מצביעים חופשיים שהתפקדו לליכוד כי אכפת להם. אתה באמת חושב שההחלטה להגיש כתבי אישום נגד נתניהו יגרמו למתפקדי הליכוד לחשוב שמשהו לא בסדר אצל נתניהו? הם חושבים שמשהו לא בסדר במערכת האכיפה, אצל המשטרה, אצל התקשורת, ואצל השמאל. למה? כי ראש הממשלה לא לקח שקל לכיסו, הוא לא לקח אגורה שחוקה, ולטענת הפרקליטות הוא פשוט קיבל סיקור בתמורה לאיזו קונספירציה שהמציאו עליו. אותנו זה מפחיד. אני במקומכם הייתי נכנס ללחץ, לאחר ההתנהלות של הפרקליטות והמשטרה בשנה האחרונה, כי היום זה נתניהו ומחר זה יכול להיות אתם". 

 
בנוסף, שוחחו המגישים עם חבר הכנסת יואב קיש, תומך נלהב של סער, שהביע את דעתו על הפלונטר הפוליטי, ומעמדה של מפלגת הליכוד: "היום הם יבחרו האם הליכוד ינצח או שנמשיך להיות תקועים וחסומים. יש אפשרות ותקווה לשינוי, יש אפשרות לנצח. רוב העם איתנו. ובמידה וגדעון סער יעמוד בראש הרשימה תהיה נהירה של אנשים שיחזרו אלינו מכחול לבן ומכולנו", אמר קיש, "בסקרים יש פער של שני מנדטים בין סער לבין נתניהו, וחשוב לזכור שביבי הוא משאבה של מנדטים מהגוש, והוא עושה את זה הכי טוב כרגע. גדעון עושה מה שביבי לא יכול לעשות, וכ־5 מנדטים יכולים לחזור אלינו לליכוד". 
 
כשנשאל האם הוא חי בשלום עם הטענות של מיקי זוהר שכולם נגד המפלגה אמר שהוא בעד שיח ענייני, "אני לא מחפש נרטיבים והשמצות. יש לי ביקורת קשה כנגד הפרקליטות והמשטרה, ואני חושב שיש לעשות תיקון משמעותי בהתנהלות בתי המשפט והמשטרה, אבל אני לא הולך לזרוק את התינוק עם המים, אבל כן, ראיתי את זה בנושא גל הירש למשל, תפרו לו תיק ובכך מנעו ממנו להיות מפכ"ל. אני חושב שבהרבה מאוד מקומות לא בודקים את הכשלים". 
 
כשהקריאו לקיש הודעת אס אם אס שנשלחה למתפקדי הליכוד ובה ביקשו להצהיר על נאמנות כלפי נתניהו, אמר קיש שהוא לא מתייחס לזה, לטענתו יש קרבות של הודעות, ואי אפשר לקחת את זה ברצינות. בהמשך סיפר על הישגיו של סער, ואמר שהוא במערכת הפוליטית שנים רבות, "הוא הצליח לעשות רפורמות מדהימות, היה בקבינטים הביטחוניים, ויש לו ידע רחב. המספרים צמודים, לא סתם שמעתם את מיקי זוהר נלחם, יש פה קרב על כל קול, ואנחנו נעשה הכל בשביל לנצח. אני מקווה שאחרי שננצח נתניהו, ישראל כ"ץ ומיקי זוהר לא יפרשו. הקרב הזה הוא על עתיד הבית שלי".