אחרי שיירת הדגלים השחורים של אלה שמחו נגד השבתת הכנסת, מגיעה התגובה מימין. שיירת מכוניות יצאה היום (שלישי) במחאה נגד "התערבות בית המשפט העליון בעבודת הכנסת ובדרישה מהשופטים להפסיק את הדיקטטורה השיפוטית אותם הם מקדמים השכם וערב". המחאה באה בעקבות פסיקת בג"ץ לפיה על יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין לכנס את המליאה כדי לבחור את יו"ר הכנסת הבא. 

המחאה, בהובלת תנועת "אם תרצו", יצאה מכביש החוף ועברה במחלפים מרכזיים במרכז הארץ עד שהתכנסה למחלף לטרון. משם יצאה השיירה אל כיוון הכנסת וביל המשפט העליון כדי לקדם מפגן מחאה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נגד בית המשפט.

משתתפי המחאה מחו על כך שבית המשפט חצה קו אדום ומתערב בסדר יומה של הכנסת בניגוד לחוק. אחד מהם אמר כי "נמאס לנו שהשופטים גונבים לנו את המדינה. נמאס לנו ללכת לבחור לכנסת ובפעל מי ששולט פה אלה השופטים". מפגינה נוספת אמרה כי "אנחנו נמצאים במצב של שיבוש כל מערכות הניווט במדינה. כל זה קורה בשל הבלבול שבית המשפט כפה וכופה עלינו בכל אורחות החיים. הגיע הזמן שיפסיקו לגנוב לנו את המדינה".

מחאת הימין נגד בג"ץ. צילום: "אם תרצו"

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" שהיה בהפגנה אמר: "שופטי בג"ץ רומסים את הכללים הדמוקרטיים פעם אחר פעם. הם הפכו את עצמם לממשלת-על העושה מה שהיא רוצה, מתי שהיא רוצה, כמעט תמיד משיקולים פוליטיים צרים המתכנסים לעובדה שמטרתם לטשטש את זהותה היהודית של מדינת ישראל. ברור לכל בר דעת שהמטרה האמיתית של שופטי בג"ץ היא ביטול חוק יסוד הלאום וביטול חוק השבות. ישראל הציונית, נמצאת בסכנה שלא הייתה כדוגמתה מעולם. די לדיקטטורה של בג"ץ."