בחדשות 12 פורסם הערב (שני) סקר בו עולה כי לו הבחירות היו מתקיימות היום, גוש הימין והחרדים היה זוכה ב-64 מנדטים, ואילו גוש המרכז-שמאל והערבים היה מסתפק ב-49 בלבד. ישראל ביתנו, של אביגדור ליברמן הייתה זוכה לשבעה מנדטים. מפלגות העבודה, גשר, עוצמה יהודית ודרך ארץ לא עוברות את אחוז החסימה.

לפי הסקר, המפלגה הגדולה ביותר היא הליכוד, עם לא פחות מ-40 מנדטים. אחריה נמצאת בפער גדול כחול לבן עם 19 מנדטים. הרשימה שמשותפת שומרת על כוחה ועומדת על 15 מנדטים, יש עתיד-תל"ם זוכה לפי הסקר ל-10 מנדטים, ש"ס לתשעה וימינה לשמונה. יהדות התורה וישראל ביתנו עם בשעה מנדטים, ואילו מרצ מקבלת חמישה מנדטים – שניים יותר משקיבלה במסגרת החיבור לעבודה ולגשר.

מתחת לאחוז החסימה נמצאות, לפי הסקר הזה, שלוש מפלגות שכיום מחזיקות בנציגים בכנסת: מפלגת העבודה (1.1%), מפלגת גשר (1.4%) וסיעת "דרך ארץ" של הנדל והאוזר (1.4%). אולם מי שזוכה ליותר תמיכה מכולן ועדיין נותרת מתחת לאחוז החסימה היא מפלגת עוצמה יהודית (1.9%), שלא עברה את אחוז החסימה בשתי מערכות הבחירות האחרונות.

בסקר נשאלו המשיבים גם לגבי שביעות רצונם מהטיפול הממשלתי במשבר הקורונה. מרבית הציבור (64%) מרוצה מהטיפול – רוב גדול (77%) מקרב מי שמגדירים עצמם כמשתייכים לימין, ומיעוט גדול (45%) מהמשתייכים למרכז-שמאל. כשליש (33%) מהציבור הישראלי לא מרוצה מדרך הטיפול במשבר: כחמישית (21%) מהציבור הימני, ומעט יותר ממחצית (52%) מהציבור במרכז-שמאל.