חברת "מבושלת", בעלת פז"מ ותיק של ארוחות מוכנות, מציעה לחג הפסח המתקרב ארוחות לחג, שאותן צריך רק לחמם ולהגיש. אם כבר להתעצבן, לפחות לא מההכנות לחג. היום, כידוע, כבר אפשר לקנות הכל מוכן.

נתחיל מהמחיר: עבור שמונה סוגי מנות עיקריות מוכנות, שחלקן מספיקות לכמה סועדים, תתבקשו לשלם 849 שקלים. מדובר במחיר נמוך יחסית, בייחוד על רקע המחירים המאמירים בעולמות הקייטרינג והבישול הביתי, בייחוד לפני החגים.

דג סלמון (צילום: באדיבות ''מבושלת'')דג סלמון (צילום: באדיבות ''מבושלת'')

מה בתפריט: סלמון בליווי ארטישוק לימוני, פילה אמנון ברוטב ירקות, אסאדו בקר ברוטב בסגנון טריאקי, אוסובוקו טלה בירקות שורש, צלי בקר ברוטב אדום, נתחי פרגיות בצ'ילי וירקות, פרגיות ממולאות וכרעיים ברוטב פירות יבשים.

ניסינו שתי מנות מתוך ההיצע: פרגיות בצ'ילי וסלמון. המנות מגיעות בשליחות כשהן מוקפאות בתוך תבניות פלסטיק ועטופות בניילון. כל שנדרש הוא לחורר במזלג את הניילון ולהכניס לתנור בהתאם להוראות שעל גבי האריזה. אבל בפועל, מבחן התנור לא צלח: מספר הדקות המומלץ שהיה רשום על גבי האריזה היה נמוך מדי, והמנות יצאו קרות; כשהמנות חזרו לסיבוב קצר נוסף בתנור, תבניות הפלסטיק כבר התעקמו ואיבדו את יציבותן, ואף חששנו מעט מדליפת חומרים.

פרגיות ממולאות בנוסח השף (צילום: באדיבות ''מבושלת'')פרגיות ממולאות בנוסח השף (צילום: באדיבות ''מבושלת'')

טיב המנות נחלק. בשורה התחתונה, יש תמורה למחיר: המנות נדיבות, עשירות בירקות ובתוספות, ונראות כמנות ביתיות לכל דבר, במובן המחמיא של המילה. מי שמחפש מנות בוטיקיות מוקפדות לא ימצא אותן כאן: בפרגיות מצאנו לא מעט סחוסים שמפריעים לאכילה. בבישול ביתי ובקייטרינג גורמה מקפידים להשאיר את הבשר נקי, ועם מעט יותר הקפדה, גם פה החוויה הקולינרית הייתה טובה שבעתיים. גם המתיקות במנה הייתה עזה לטעמנו – ואנחנו עוד מאוהבי הטעמים הדומיננטיים.

מנת הסלמון, שכללה חמש יחידות ולכן מתאימה לחמישה סועדים, הייתה אף היא עשירה: הנתחים עצומים בגודלם, באיכות טובה, והתוספת של ארטישוק לימוני היא פגיעה בול בפוני, ולא קלישאתית כפי שחששנו. לנו הדג יצא עשוי ויבש מדי, אבל זו כנראה כבר אשמתנו. למזלנו, נהנינו ממנו גם כך.

אסאדו בקר ברוטב טריאקי (צילום: באדיבות ''מבושלת'')אסאדו בקר ברוטב טריאקי (צילום: באדיבות ''מבושלת'')

אגב, טוב היה לו היו מכניסים ב"מבושלת" גם כמה מנות ילדים, פשוטות יותר ולא מתוחכמות, כמו קציצות ואורז, כדי להשלים את החוויה לכל בני המשפחה.

משלוח חינם לכל חלקי הארץ. הזמנות באתר או בטלפון 8050*  

6 מגשים ופלטות אירוח

ארקוסטיל, 64.9 שקלים (צילום: יחצ)ארקוסטיל, 64.9 שקלים (צילום: יחצ)

כלי הגשה בצורת עלה, פוקס הום, 79.90 ש''ח (צילום: טל טרי)כלי הגשה בצורת עלה, פוקס הום, 79.90 ש''ח (צילום: טל טרי)

מגש, 66 שקלים, אתר NEXT (צילום: יחצ חול)מגש, 66 שקלים, אתר NEXT (צילום: יחצ חול)

סוהו, 99 שקלים (צילום: יחצ)סוהו, 99 שקלים (צילום: יחצ)

פלטת הגשה אובאלית, 89 שקלים, רשת COOK AND BAKE (צילום: יחצ)פלטת הגשה אובאלית, 89 שקלים, רשת COOK AND BAKE (צילום: יחצ)

שקל בית מותגים, 123 שקלים (צילום: גיל אבירם)שקל בית מותגים, 123 שקלים (צילום: גיל אבירם)