הופה, מתברר ש"וונדר וומן" גל גדות, למדה טריק או שניים במהלך שהותה בהוליווד - כך שהחליטה להפיץ מעט אבק כוכבים בביצה הישראלית המשעממת, במהלך ביקורה הנוכחי בישראל. להלן כמה מהם:1. נצלי את שהותך במולדת כדי לערבב ביזנס אנד פלז'ר. כי צריך לזרוק עצם למקומיים.

2. אם כבר עבודה, אל תסכימי להתאמץ לצד כוכבניות מקומיות. כאשר את מצטלמת, עשי זאת בנפרד, בהתאם למעמדך בביצת הבידור.
3. יצאת לחגוג? גנבי לכל שאר הכוכבות הבסיסיות שמבלות לצדך את ההצגה. כי נולדת להיות סופרסטאר (או מינימום "סופר וומן").
 

פלא מודרני. גל גדות עם בעלה ירון ורסנו


המארחים. יעל גולדמן עם אורי פפר

בערב השנה החדשה שבסוף השבוע, גדות הדגימה את הכלל שלישי במסיבה שערכו חבריה הטובים אורי פפר (העסוק) ויעל גולדמן (הלוהטת, ברור), שכללה כמה מאנשים הקרובים אליה בביצת הבידור. שמלה מחוררת, וונדר-חזייה שחורה שנחשפה תחתיה, רגליים לוהטות, ליפסטיק בוער, בן זוג (בעלה ירון ורסנו) תלוי על הזרוע. כך מבעירים את השטח, למרות הגשם.

כבר מרוחה? מיה דגן


הריון גשום. מלי לוי ושמעון גרשון


לי בירן ודר זוזובסקי תחת מטרייה אחת

את נשיקת החצות ההוליוודית גדות את ורסנו חלקו עם חבריהם הטובים. בין השאר, אל האיוונט שנערך במלון תל אביבי הגיעו זוגות-זוגות בהם שמעון גרשון ומלי לוי שהשיקה את ההריון שלישי של השניים, מיה דגן עם בן הזוג ערן פפר, לי בירן ודר זוזובסקי או מיקי חיימוביץ' עם בעלה אלי אילדיס.

אל המבלים, הצטרפו עוז זהבי (בלוק של ילד שחזר מטיול שנתי) וליהי קורנובסקי, שבחנו מקרוב את רביב דרוקר וענת גורן, עינת ארליך, יעל שרוני, גיא פינס שיכול היה לפגוש סגן ראש עיריית תל אביב אסף זמיר או את ד"ר שקשוקה שעבר במקום והרבה אחרים. שנה מלאת גלאם כוכבים הוליוודי, כן?

אלי אילדיס ומיקי חיימוביץ' עושים גם אירועים

רביב דרוקר וענת גורן זוגי זוג

עוז זהבי חזר מטיול שנתי עם ליהי קורנובסקי

פרוזן. יעל שרוני

כבוד סגן ראש העירייה. אסף זמיר

עינת ארליך עושה פוזות למצלמה


היי גיא, פינס

הילה סעדה עושה פוזות למצלמה

היי מיסטר, גלעד כהנא