אין רגע דל בתעשייה שלנו: יאיר נתניהו ואופירה אסייג שוב בעימות חזיתי ברשתות החברתיות. אלא שהפעם הצד שאני לוקחת הוא לגמרי ברור, אני בעד יאיר.

ידוע שאין ליאיר נתניהו עצם בלשון, ובפוסטים שהוא מפרסם השכם והערב, הוא שופך זעמו על אנשים שהכעיסו או העליבו אותו ואת משפחתו ולא נרתע לרגע מחיצי הביקורת שהוא חוטף. אפשר להתווכח על תוכן הדברים שהוא מפרסם, להגיד שהוא צודק יותר או פחות, להגיד שהוא היה אולי בוטה מדי, או להפך, לגלות אמפטיה ולהבין שהוא מדבר מדם ליבו ומנסה להגן על משפחתו שמותקפת ללא הרף בתקשורת.

אבל בואו נחזור שנייה למופע הבידורי שהתרחש אמש בחשבון האינסטגרם של האישה שמטילה אימה על התעשייה, אופירה אסייג, והגיע הזמן לקרוא לילד בשמו.

מאז שקיבלה זמן מסך בפריים טיים בקשת, גברת אסייג חושבת שכל מה שיוצא לה מהפה הוא פניני חוכמה, אז בואו נוכיח אחרת. שלשום היא צייצה פוסט תמיכה לחברה הטוב אייל גולן בעקבות הקרנת הסרט של אורלי וגיא שעוסק בפרשת הנערות, עליה נחקר הזמר לפני שבע שנים. ייאמר לזכותה של אסייג וכך יעידו גם מקורביה, מגישת הטלוויזיה היא חברת אמת. אבל גם בחברות אמת, צריך להישאר נאמן לעקרונותיך, אלא אם כן עקרונותיך מוצגים אך ורק מטעמים של שיקולי רייטינג ולא מגיעים באמת ממערכת ערכים אישיים.

יאיר נתניהו קרא את פוסט התמיכה של אסייג, התרגז ובצדק, הכיצד ייתכן שאותה אישה שצלבה ורמסה אותו על שביקר בגיל 22 במועדון החשפנות פוסיקט ונתפס ברגע שטותי עם החב'רה, והאשימה אותו "בניצול נשים", כעת מצדדת באירוע חמור של ניצול נערות מוחלשות לכאורה כשמדובר בחבר הטוב שלה. נתניהו האשים אותה בצביעות, הוא לא טעה, השתמש בדיוק במילה הנכונה. אסייג השיבה לו בתגובה תמוהה. "אייל גולן בן אדם טוב , חבר , תורם בסתר והוא הזמר הכי טוב במדינה".

אז רגע, תזכירו לי שנייה, כי ייתכן ואני לא מכירה את הכללים, אם אתה חבר טוב של אסייג ואתה זמר מעולה, אז מותר לך לנצל נערות מוחלשות (לכאורה)? היא המשיכה בתגובתה הלא עניינית כשאמרה שהתיק נגד גולן נסגר והוא יצא זכאי, לעומתו אביו ראש הממשלה ביבי נתניהו חשוד בשוחד.

שוב אני צריכה הסבר, איך התשובה הזאת קשורה לטיעון ההגיוני שכתב לה יאיר כשהאשימה אותו בניצול נשים. הרי יאיר לא נחקר תחת אזהרה ולא נחשד בדבר. לעומתו, אייל גולן נחקר תחת אזהרה, התיק נגדו אומנם נסגר אבל לא בעילה של חוסר אשמה אלא בעילה של חוסר ראיות. כנראה שלא הייתה לה תשובה מספיק טובה אז היא ישר הזכירה את אביו של יאיר, כי הרי בעצם יאיר אשם גם בחשדות נגד ראש הממשלה, יאיר הרי אשם בהכל.

ייאמר לזכותו של נתניהו ג'וניור שצעיר מאסייג בכמה שנים טובות, שהוא חכם ממנה פי כמה. הוא השיב לה "מה הקשר נסגר התיק? למה לי נפתח תיק על זה? מה עשיתי שבמשך שתי תוכניות עשית לי על זה רצח אופי? על ילד בן 22 שיכור שמריץ דאחקות עם חברים. אסייג ירדה יותר נמוך כשהשיבה לו "אתה פחדן, רגיל להתחבא תחת אמא בגיל 27."

במשחק הפינג פונג הזה בין השניים, יצא יאיר כשידו על העליונה. הוא אמר דברים לגמרי הגיוניים, אפשר להסכים איתם או לא, בעוד היא הטיחה בו טענות שאין קשר בינן ובין הנושא המדובר.

ומה אמר יאיר נתניהו שהוא לא נכון? שאופירה "שפכה את דמו", בעוד היא תומכת באייל גולן, שזאת צביעות לשמה. נכון או לא? נכון! אופירה ענתה לו שאבא שלו חשוד בפלילים ובלה בלה בלה ויאיר נתניהו לא הבין מה עניין מחט לתחת. הרי הוויכוח הוא עליו ולא על אבא שלו. נכון או לא? נכון!

אז תגידו מה שתגידו על הבחור הצעיר מרחוב בלפור, הוא גם יודע לתת מענה לשון חד וענייני כשהמצב מחייב, ולא ירחק היום שתראו אותו הופך לפוליטיקאי מבטיח, תקיף ונחוש שיודע לעמוד על שלו וייתכן אפילו שיעלה על אביו, שאת כשרונו המדיני אי אפשר לקחת ממנו, אם תרצו או לא.