מזל טלה (צילום: ללא קרדיט)מזל טלה (צילום: ללא קרדיט)

21.3־20.4

ליקוי הירח יגביר את הרגישות, הפחדים והיצרים ויעמיק את התהליך הרגשי שאתם עוברים. תחילת השבוע תהיה אינטנסיבית. מיום שני השמש תעבור לקשת ותתחילו להרגיש הקלה ואופטימיות. כדאי לחשוב על לימודים כדי להרחיב את האופקים ולהתחזק מבחינה רוחנית.
נסו להשתחרר ממחשבות אובססיביות ויצרים ונתבו את האנרגיה לשינוי פנימי. יחסים שמעניקים ביטחון מתהווים בקריירה, ייתכן אף רומן או מערכת יחסים שתשפיע על מעמדכם. ימים טובים השבוע: שבת־ראשון, חמישי.

מזל שור (צילום: ללא קרדיט)מזל שור (צילום: ללא קרדיט)

21.4־20.5

ליקוי הירח במזלכם פותח תקופה של שינויים גדולים וגורליים בתחום הזוגי. אתם מצויים בתהליך של שחרור אחיזה מקשרים וכניסת קשרים חדשים ומתאימים יותר. לפנויים צפויות בחודשים הקרובים היכרויות גורליות, שישנו את חייכם. מי שמצוי בזוגיות מאוזנת, צפוי לשינויים. השקפת עולמכם לגבי הצורך שלכם בביטחון וביציבות ביחסים מתגבשת ומתייצבת. ייתכן שתוכלו להכיר פרטנר במהלך נסיעה או בלימודים.
ימים טובים השבוע: שני עד רביעי.

מזל תאומים (צילום: ללא קרדיט)מזל תאומים (צילום: ללא קרדיט)

21.5־20.6

ליקוי הירח ישפיע בחודשים הקרובים על העבודה והבריאות. אל תלחיצו את עצמכם יותר מדי בעבודה, כי זה עלול להשפיע על הבריאות לטווח הארוך. חשוב לאזן את עצמכם באמצעות תזונה ופעילות גופנית.
החל מיום שני תיכנסו לתקופה של עיסוק בזוגיות וייפתחו אופציות מתאימות. בשבת־ראשון הירח במזלכם יגביר את חוסר השקט ואת העומס. השתדלו לא להיות מושפעים יותר מדי מגורמים חיצוניים. יום טוב השבוע: חמישי.

מזל סרטן (צילום: ללא קרדיט)מזל סרטן (צילום: ללא קרדיט)

21.6־22.7

ליקוי הירח ישפיע על עניינים חברתיים, על התחום הרומנטי ועל הילדים. לפנויים שביניכם כדאי לשחרר את העבר ואת האחיזה מאנשים שסיימו את תפקידם בחייכם כדי להיות מסוגלים למגנט אליכם אהבה חדשה וגורלית. עבור מי שמצוי בקשר, זהו זמן טוב להעצים אותו.
זוהי תקופה אמוציונלית, שבה מטענים רגשיים מהעבר משתחררים. בשני עד רביעי הירח במזלכם יגביר את הרגישות וייתכנו הצפות רגשיות. ייתכן שעיסוק יצירתי כלשהו יוכל לסייע לכם לעבור את הימים הללו.

מזל אריה (צילום: ללא קרדיט)מזל אריה (צילום: ללא קרדיט)

23.7־22.8

אתם בעיצומו של תהליך שינוי שמשפיע על יסודות חייכם. הבית, המשפחה, הקריירה והזוגיות עומדים לפני שינוי שדורש מכם להתמסר ולהיכנע לתהליך. עליכם לשחרר אחיזה ולא לפחד מהשינוי: גירושים, נישואים, שינוי סטטוס בעבודה, פרידות, היכרויות גורליות - הכל אפשרי, תלוי במקום שבו אתם נמצאים בחיים.
הירח במזלכם בחמישי יחזק את הקונפליקט. מיום שני תחושו הקלה ואנרגיית האהבה תפתח חודש אופטימי. ימים טובים השבוע: שבת־ראשון.

מזל בתולה (צילום: ללא קרדיט)מזל בתולה (צילום: ללא קרדיט)

23.8־22.9

ליקוי הירח בשור השבוע ישפיע על השקפת עולמכם. זה הזמן להפחית את העקשנות ואת האחיזה מאנשים בסביבתכם הקרובה שלא מיטיבים איתכם ואשר השפעתם לא טובה בעיניכם. דרך החשיבה ואמונות שכבר לא משרתות אתכם צריכות להשתחרר כדי לא לתקוע אתכם במקומות לא נכונים ולא מתאימים.
נוכחותכם משפיעה על הסביבה הקרובה. הקשיבו לאינטואיציות שלכם ושחררו את מי שלא מתאים לכם יותר בלי פחד. ימים טובים השבוע: שני עד רביעי.

מזל מאזניים (צילום: ללא קרדיט)מזל מאזניים (צילום: ללא קרדיט)

23.9־23.10

ליקוי הירח השבוע יגביר את היצריות והתשוקה, יעמיק קשרים אינטימיים וקשרים רומנטיים ויגרום לשינויים פסיכולוגיים עמוקים, שיימשכו בחודשים הקרובים. ייתכן קשר אינטימי משמעותי לפנויים.
לליקוי תהיה השפעה על התחום הכלכלי וייתכנו הזדמנויות לקבלת כספים שמגיעים לכם. היחסים במשפחה מתייצבים ומעניקים לכם ביטחון. ימים טובים השבוע: שבת־ראשון, חמישי.

מזל עקרב (צילום: ללא קרדיט)מזל עקרב (צילום: ללא קרדיט)

24.10־21.11 

ליקוי הירח בשור ישפיע בחודשים הקרובים על הזוגיות. קשרים עומדים להשתנות לכאן או לכאן: חלקכם יחוו פרידות והשתחררות מיחסים אובססיביים ושתלטניים, כאשר הנוחות המדומה תתנפץ; הפנויים ימגנטו אליהם יחסים אינטימיים גורליים.
היחסים בסביבה הקרובה מתחזקים ומעניקים ביטחון ויציבות, מה שעוזר לכם לתת אמון בסביבה. ימים טובים השבוע: שני עד רביעי.

מזל קשת (צילום: ללא קרדיט)מזל קשת (צילום: ללא קרדיט)

22.11־21.12

ליקוי הירח בשור השבוע ישפיע על העבודה והבריאות. פחדים יצופו מהתת־מודע ויידרש שינוי. כדאי לעבוד על הגוף באמצעות תזונה נכונה ופעילות פיזית. שימו לב למי שפועלים מאחורי גבכם בעבודה, ייתכן שיש כאלה שלא רוצים בטובתכם. היו דיסקרטיים לגבי תוכניותיכם.
ייתכנו שינויים בעבודה שישפיעו על שגרת חייכם. השתדלו לא להעמיק במחשבות במטרה למצוא פתרונות, אלא שחררו שליטה, כי המזל יהיה לצדכם. יום טוב השבוע: חמישי.

מזל גדי (צילום: ללא קרדיט)מזל גדי (צילום: ללא קרדיט)

22.12־20.1 

ליקוי הירח בשור השבוע ישפיע על העבודה והבריאות. פחדים יצופו מהתת־מודע ויידרש שינוי. כדאי לעבוד על הגוף באמצעות תזונה נכונה ופעילות פיזית. שימו לב למי שפועלים מאחורי גבכם בעבודה, ייתכן שיש כאלה שלא רוצים בטובתכם. היו דיסקרטיים לגבי תוכניותיכם.
ייתכנו שינויים בעבודה שישפיעו על שגרת חייכם. השתדלו לא להעמיק במחשבות במטרה למצוא פתרונות, אלא שחררו שליטה, כי המזל יהיה לצדכם. יום טוב השבוע: חמישי.

מזל דלי (צילום: ללא קרדיט)מזל דלי (צילום: ללא קרדיט)

21.1־18.2 

אתם בתהליך שינוי מסיבי במשפחה ובקריירה. ליקוי הירח בשור יאיץ את התהליך בחודשים הקרובים ויצור הזדמנויות לפרק ולשחרר את החיים הישנים שלכם. כדאי לשתף פעולה עם התהליך ולא להתנגד לו. מעמדכם, הסטטוס שלכם והיחסים בבית ישתנו. אל תתעקשו להשאיר את הדברים כפי שהם, כי זה יפגע בכם.
ימים טובים השבוע: שבת־ראשון.

מזל דגים (צילום: ללא קרדיט)מזל דגים (צילום: ללא קרדיט)

19.2־20.3 

קשרים חברתיים מחזקים אתכם ומעניקים לכם ביטחון. ליקוי הירח יכול לגרום לניתוקים, פרידות ושינויים בסביבה הקרובה. השקפת עולמכם משתנה, וייתכן שגם סביבתכם. בחודשים הקרובים עשויה להיפתח הזדמנות לעקור מהסביבה המוכרת לעיר אחרת, ואולי אף לארץ אחרת.
נסיעות ולימודים יפתחו את עיניכם להסתכלות אחרת על דברים. ימים טובים השבוע: שני עד רביעי.