מילאנו סמארט ליבינג. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)מילאנו סמארט ליבינג. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)

כורסאות מעולם לא נחשבו לפריט נחשק כמו בימים אלה. אחרי שבחודשים האחרונים בחסות הקורונה, הפכו הכורסאות למבוקשות, נראה שהן מקבלות בבית מקום של כבוד. בין אם אתם סתם מנמנמים עליה, מקימים מאחז בזמן צפייה אינסופית בטלוויזיה או רובצים בחוסר מעש- הכורסא הופכת לדמות מפתח בשגרת היום. 

כורסת רביצה. ביתילי. צילום: מנחם עז (צילום: מנחם עוז)כורסת רביצה. ביתילי. צילום: מנחם עז (צילום: מנחם עוז)

בראשית היה ארצ'י בנקר שנחשב לאיש המזוהה ביותר עם רביצה על הכורסא. אחריו באו עוד כמה שניהלו מערכת יחסים עם פריט העיצוב המפנק. חברות ומותגי העיצוב בכל העולם מציעים כורסאות בשלל דגמים וצבעים. גם בתי אופנה מוכרים דוגמת מיסוני, ורסאצ'ה וג'ורג'יו ארמני מאפשרים לכם להנות מכורסאות שוות. תוכלו להתלבט בין כורסאות מעצבים ממותגות שכיף להתגאות בהן, כורסאות שיעשו לכם מסג' וגם כאלה שתוכלו להתרווח עליהן או ישמשו פריט עיצובי ברגעים שנתתם להן קצת חופש. 

אליתה ליבינג. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)אליתה ליבינג. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)

מכירות של כורסאות עולות בדרך כלל בתקופות של משדרי ספורט בלתי נגמרים דוגמת ליגת אלופות בכדורגל או גביע אירופה לאלופות בכדורסל. מנתוני רשת עמינח עולה בתקופה של משדרי ספורט עולה הביקוש לכורסאות טלוויזיה פי שתיים מאשר בחודש רגיל מקביל. גם הקורונה האיצה את הביקוש לכורסאות מדגמים שונים. בכל עונה נגלה שדרוגים שיהפכו את הפעולה הפשוטה והכיפית למפנקת במיוחד. כי ככה זה שיש כורסאות שדואגות לגב שלכם, אחרות מאפשרות לכם להימרח וכאלה שיקפידו שתשבו הכי נוח שתוכלו. לא משנה איזו ספה תבחרו להציב בסלון, רק תזכרו לקום מידי פעם.

כורסא אמריקן קומפורט של עמינח. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)כורסא אמריקן קומפורט של עמינח. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)