את הימים בהם מזג האוויר לא סגור על עצמו נקבל עם בשמים חדשים לגברים. חברות הבישום משדרגות לנו את התחושה החורפית הנעימה ומשיקות ניחוחות שילוו אותנו במהלך היום והערב. באופן לא מפתיע כוכבי העונה הם המרכיבים הכוללים ארומה של עצים ויערות, תבלינים מארצות רחוקות וגם פירות הדר. היתרון הבולט של בשמי החורף הוא העובדה שהם לא ממהרים לשם מקום, כך שהם ילוו אותנו לשעות רבות.

בושם לגבר PARADISE FOUND, רוברטו קאוולי. 299 שקלים. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)בושם לגבר PARADISE FOUND, רוברטו קאוולי. 299 שקלים. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)

בושם לגבר PARADISE FOUND, רוברטו קאוולי - הבושם החדש מבית האופנה האיטלקי כולל ניחוח עצי אוריינטלי שבאופן לא מפתיע נשאר לזמן רב. לבקבוק הירוק דחס רוברטו קאוולי פימיינטו ותווים ירוקים של מרווה, פצ'ולי וענבר. התוצאה ניחוח ארומטי של יערות ועצים שלא משתלט. הניחוח החורפי יקבל נקודות זכות בקרב חובבי ז'אנר הבשמים הקלאסיים המודגשים.

מחיר: 299 שקלים. 

בושם לגבר LE MALE LE PARFUM, ז'אן פול גוטייה. 359 שקלים. צילום יח''צים. צילום יח''צ (צילום: יח''צ)בושם לגבר LE MALE LE PARFUM, ז'אן פול גוטייה. 359 שקלים. צילום יח''צים. צילום יח''צ (צילום: יח''צ)

בושם לגבר LE MALE LE PARFUM, ז'אן פול גוטייה - בית האופנה הצרפתי משיק בושם חדש לגברים בסדרה הפופולרית. גם כאן גוטייה לא מאכזב את חובבי ז'אנר הניחוחות הדומיננטיים. הבושם החדש מגיע בקופסת הפח האייקונית עם בקבוק בגוון שחור נוטף גבריות וניחוח וניל והל אוריינטלי, מתוק, עוצמתי ובעל נוכחות שילווה אתכם למשך שעות ארוכות.

מחיר 359 שקלים. 

בושם לגבר FUSION D'ISSEY, איסי מיאקי. 309 שקלים. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)בושם לגבר FUSION D'ISSEY, איסי מיאקי. 309 שקלים. צילום: יח''צ (צילום: יח''צ)

בושם לגבר FUSION D'ISSEY, איסי מיאקי - הבושם החדש מצטרף למשפחה המוצלחת של המעצב היפני שכוללת ניחוחות קלילים ועציים. בגרסה הנוכחית נגלה תמציות עץ, גרניום, רוזמרין, לימון ופצ'ולי. יחד יוצרים המרכיבים ריח עצי וחם המתאים לימים סגריריים. בניגוד לגרסאות הקיציות כאן, הבושם לא עוזב כל כך מהר וטוב שכך.

מחיר: 309 שקלים