בושם This is Us. זאדיג אנד וולטר. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)בושם This is Us. זאדיג אנד וולטר. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם יוניסקס This is Us. זאדיג אנד וולטר

הבושם החדש מבית היוצר של בית האופנה זאדיג אנד וולטר משתייך לז'אנר בשמי היוניסקס. רגע לפני שאתה ממהר להשאיל לה בטוב ליבך את בקבוק הבושם השקוף והלא מבטיח הזה, קבל עצה מאיתנו: אל תעביר אותו ובגדול, אל תספר לה שזה בושם שמיועד לשניכם. מדובר בניחוח עצי פרשי מוצלח במיוחד הכולל אלגום, וניל, פצ'ולי ומאסק. כן, זה אולי נשמע לך כמו מפרט טכני נטול גבריות אבל בפועל התוצאה היא בושם אביבי, קליל ורענן שילווה אותך ללא מעט זמן.

מחיר: 299 שקלים

קרם עיניים Vitamin-Enriched Eye Baקרם עיניים Vitamin-Enriched Eye Base, בובי בראון. מחיר: 265 שקליםse, בובי בראון. מחיר: 265 שקלים (צילום: יח''צ)קרם עיניים Vitamin-Enriched Eye Baקרם עיניים Vitamin-Enriched Eye Base, בובי בראון. מחיר: 265 שקליםse, בובי בראון. מחיר: 265 שקלים (צילום: יח''צ)

קרם עיניים Vitamin-Enriched Eye Base, בובי בראון

קרם עיניים הוא מתכון בטוח לפגיעה בגבריות. אם תתגבר על המחסום הפסיכולוגי תגלה שמדובר בתכשיר שיעשה לך רק טוב. בובי בראון השיקו לאחרונה קרם עיניים באריזה ניטרלית שתוכל להשתמש בה בלי חשש. הקרם כולל שלל ויטמינם וחמאת שיאה שמסייעים להעשיר את אזור העיניים בלחות. לשמחתנו הקרם קליל ולא כבד מידי וגם נספג במהירות. הוא הותיר את האזור עשיר בלחות ותרם למראה קורן.

מחיר: 265 שקלים

קרם לחות מרגיע עם שמן המפ אורגני simple, סימפל (צילום: יח''צ)קרם לחות מרגיע עם שמן המפ אורגני simple, סימפל (צילום: יח''צ)

קרם לחות מרגיע עם שמן המפ אורגני simple, סימפל

האמת שדי גיחכנו למשמע תיאור התכשיר החדש של סימפל. קרם לחות מרגיע עם שמן המפ אורגני. אנחנו יודעים שצמח הקאנביס נחשב לכוכב עולה בעולם הטיפוח אבל הגענו סקפטיים לחלוטין. במבחן התוצאה גילינו שמדובר בתכשיר שיודע על מה הוא מדבר. את הקרם מרחנו לאחר גילוח, כשהעור היה מגורה. להפתעתנו התכשיר שהגיע במרקם קליל נספג במהירות שיא, מנע תחושות עקצוץ וצריבה אופייניות והותיר עור חלק ובעיקר רגוע. העובדה שמדובר בבקבוקון טיפות הבטיחה שלא נסחף עם עניין הכמות. שתי טיפות היו הכמות הנדרשת גם אם אתם נדיבים במיוחד. 

מחיר: 45.90 שקלים

בושם לגבר BOSS The Scent Pure Accord, בוס. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר BOSS The Scent Pure Accord, בוס. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)

Accord, בוס

גם הבושם החדש מבית האופנה הוגו בוס מגיע במראה קז'ואלי של זכוכית שקופה ומטעה. בתוך הבקבוק שמגיע בלוק נקי ולא מחייב מתחבא ניחוח פירותי במינון עדין ומדויק המספק תחושת רעננה. בתפריט גילינו כמה מרכיבים שגרמו לנו להרים גבה דוגמת פרי מאנינקה אקזוטי וזמש לבן. יחד עם ג'ינג'ר יוצר השילוב הזה בושם מצוין שמזכיר לנו ארומה של ארגז פירות אבל בקטע טוב, שיעשה את העבודה למשך שעות. 

מחיר: 299 שקלים