בושם לאישה Beautiful Magnolia, אסתי לאודר. מחיר: 399 שקלים ל- 100 מ''ל (צילום: יח''צ)בושם לאישה Beautiful Magnolia, אסתי לאודר. מחיר: 399 שקלים ל- 100 מ''ל (צילום: יח''צ)

בושם לאישה Beautiful Magnolia, אסתי לאודר

באסתי לאודר בוחרים להשיק דווקא באביב או דה פרפיום מרוכז במיוחד. מדובר בניחוח פרחוני מהסוג שאי אפשר להתעלם ממנו וכולל מרכיבים כמו פרחי מגנוליה, מאטה ומי לוטוס. למרות הריכוז הגבוה, הוא משדר קלאסיות שחובבת הז'אנר ישמחו להתבשם בה.

מחיר: 399 שקלים ל- 100 מ"ל.

בושם לגבר H24, הרמס. מחיר: 365 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר H24, הרמס. מחיר: 365 שקלים (צילום: יח''צ)
 

בושם לגבר H24, הרמס.

הבושם נקרא בפשטות על שם הרחוב בו שוכן בית האופנה הצרפתי. את הקו נטול היומרות ממשיכים החבר'ה מהרמס עם בקבוק שקוף המעוצב בקווים ישרים המתכתבים עם ניחוח קלאסי, קליל ואלגנטי. לבקבוק השקוף דחסו בין היתר קלארי סייג', נרקיס ורוזווד פליסנדר. התזה קלה תגלה לך שמדובר בבושם עצי, נקי, מעודן ויוקרתי שיספק תחושת רעננות ארומטית קלילה. למרות השתייכותו לז'אנר הרעננים הוא מפגין נוכחות לאורך זמן.

מחיר: 365 שקלים, להשיג בלעדית ברשת אפריל

בושם לאישה Michael Kors Gorgeous!, מייקל קורס. מחיר: 399 שקלים ל-100 מ''ל (צילום: יח''צ)בושם לאישה Michael Kors Gorgeous!, מייקל קורס. מחיר: 399 שקלים ל-100 מ''ל (צילום: יח''צ)

בושם לאישה Michael Kors Gorgeous!, מייקל קורס. 

את האביב מקבלים במייקל קורס עם ניחוח נשי, עצי ואביבי במיוחד. לתוך הבקבוק המעוצב נכנסו אחר כבוד 

טבק מעושן וסיומת עצית עוצמתית של תווי ארז ושמן עץ. הניחוח האביב מעניק תחושה של טיול ביער ירוק. השילוב המנצח של רעננות, ארומה עצית ונשיות מתפרצת יוצרים בושם אביבי ונעים.

מחיר: 399 שקלים ל- 100 מ"ל. 

בושם לגבר INVICTUS VICTORY, פאקו ראבן. מחיר: 370 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר INVICTUS VICTORY, פאקו ראבן. מחיר: 370 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר INVICTUS VICTORY, פאקו ראבן.

חובבי הניחוחות המרוכזים יגלו בושם מבית פאקו ראבן שעונה על הדרישה. האו דה פרפיום שמגיע כמיטב המסורת בבקבוק כגביע ניצחון מרשים בגוון שחור אפל, כולל מרכיבים דוגמת וניל, פולי טונקה, לבנדר, פלפל ורוד, אוליבנום ותמצית הדרים אינטנסיבית. בהתאם לרשימה המכובדת הזאת התוצאה המתקבלת היא בוסט של ניחוח אוריינטלי, מתוק, גברי, אלגנטי ודומיננטי למדי שינהל איתך קשר הדוק למשך שעות.

מחיר: 370 שקלים.

בושם לאישה PERFECT, מארק ג'ייקובס. מחיר: 399 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לאישה PERFECT, מארק ג'ייקובס. מחיר: 399 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לאישה PERFECT, מארק ג'ייקובס. 

גם הפעם מספק מעצב העל האמריקאי את מבוקשנו לאביב. הבושם שמגיע בבקבוק בעיצוב קלאסי צבעוני כולל ניחוח קליל ופרחוני שיגרום לנו לא לשכוח שעכשיו אביב. ברשימת המרכיבים נמצא סדרווד, קשמירן, ריבאר, דאפודיל בהיר וחלב שקדים. הערבוביה הפרחונית הזאת יוצרת ניחוח נשי, אביבי וארומה של זר פרחים.

מחיר: 399 שקלים, להשיג בסופר פארם

בושם לגבר Bad Boy Le Parfum, קרולינה הררה. מחיר: 440 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר Bad Boy Le Parfum, קרולינה הררה. מחיר: 440 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר Bad Boy Le Parfum, קרולינה הררה.

הבושם מבית קרולינה הררה זוכה אצלנו בנקודות זכות רבות על העיצוב הייחודי. הבקבוק מעוצב כמכת ברק בצבע שחור עז ובכך מבטיח לך פסלון סביבתי מרשים על מדף הבשמים. בתפריט נגלה מרכיבים כמו הדרים, עלי גרניום, וטיבר האיטי והפתעה- קנביס. אמנם מדובר בכוכב של עולם הטיפוח שעכשיו גם מגיע לבקבוקי הבשמים אבל אל תצפה מהמרכיב הזה לגדולות. הניחוח כמתבקש, משתייך לז'אנר האוריינטלי הקלאסי, זה שלא יפספסו בסביבתך הקרובה. המרכיבים האלה יוצרים ניחוח מתובל, גברי ובעל נוכחות שלא יעזוב אותך כל כך מהר.

מחיר: 440 שקלים

בושם לאישה VERSACE DYLAN TURQUOISE, ורסאצ'ה. מחיר: 349 שקלים ל- 100 מ''ל (צילום: יח''צ)בושם לאישה VERSACE DYLAN TURQUOISE, ורסאצ'ה. מחיר: 349 שקלים ל- 100 מ''ל (צילום: יח''צ)

בושם לאישה VERSACE DYLAN TURQUOISE, ורסאצ'ה. 

בית האופנה האיטלקי משיק לקראת האביב בושם שמשפריץ רעננות וקלילות האופיינית לעונה. את הניחוח הפרחוני נקבל תודות לתמצית לימון פרימופיורה, תמצית מַנדָרִינה, פלפל ורוד, עִנְבֵי שׁוּעָל, עלי כותרת של יסמין, פרזיה, גויאבה וקלירווד. התחושה הכללית היא של בושם אלגנטי ונשי שמתכתב עם העונה הכי מלבלבת בשנה.

מחיר: 349 שקלים ל- 100 מ"ל

בושם לאישה VOCE VIVA, ולנטינו. מחיר: 499 שקלים ל-100 מ''ל (צילום: יח''צ)בושם לאישה VOCE VIVA, ולנטינו. מחיר: 499 שקלים ל-100 מ''ל (צילום: יח''צ)

בושם לאישה VOCE VIVA, ולנטינו. מחיר: 499 שקלים ל- 100 מ"ל. 

הבושם של ולנטינו הוא שיר הלל לאביב. מדובר בניחוח קליל הכולל שלל פירות דוגמת מנדרינה, תפוז, ופרחים כמו גרדניה ויסמין. בנוסף תגלו גם מרכיבים שמעניקים ארומה עצית בהם אזוב קריסטלי, סנדוול חלבי וגם וניל מדגסקר. כל סל הפיקניק הזה יוצר ניחוח נשי, פרחוני וקליל שכיף להתעטף בו.

מחיר: 499 שקלים ל- 100 מ"ל.

Red Hibiscus Cologne Intense, ג'ו מלון (צילום: יח''צ)Red Hibiscus Cologne Intense, ג'ו מלון (צילום: יח''צ)

Blossoms collection לאישה בשני ניחוחות חדשים,  ג'ו מלון לונדון

ג'ו מלון לונדון מרחיב את סדרת Blossoms collection עם שני ניחוחות חדשים של פרחי ההיביסקוס המעניקים טוויסט לקולקציית האביב שבדרך כלל מתאפיינת בפרחים לבנים וגווני פסטל. הניחוחות מגיעים בשתי גרסאות (אדום וצהוב), שמשדרים תחושה של חופש וחמימות של שמש קייצית.

מחיר: 280 שקל ל-30 מ"ל.