בושם לגבר FUSION D'ISSEY EXTREME, איסי מיאקי. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר FUSION D'ISSEY EXTREME, איסי מיאקי. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר FUSION D'ISSEY EXTREME, איסי מיאקי

בית האופנה היפני משיק בושם קייצי שמצטרף למשפחת הניחוחות הקלילים המעולים המזוהה איתו כל כך. גם הפעם תגלו התפרצות מרעננת של ניחוחות הדרים ומנטה. בגרסה הנוכחית הצטרפו גם הל, לבנדר, אלמוג וקוקוס. הטנא הרענן הזה אחראי לתחושה שאתם בחופשת קיץ חלומית. בגדול, מדובר בניחוח שמתאים מאוד לימי הקיץ המיוזעים ומספק שובל אוורירי וקריר של בושם שכיף להתעטף בו.

מחיר: 299 שקלים

בושם לגבר BOSS Bottled United, הוגו בוס. מחיר: 259 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר BOSS Bottled United, הוגו בוס. מחיר: 259 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר BOSS Bottled United, הוגו בוס.

את גרסת האו דה פרפיום לבושם המוכר משיק בית האופנה הוגו בוס דווקא בקיץ. כנקודת פתיחה זה לא מבשר טובות כשמדובר באקלים מאתגר כמו החום הישראלי. בפועל הבקבוק שעוצב בהשראת עולם הכדורגל מאכלס בתוכו הדרים, מנטה, אירוס, בוכו אפריקאי, לבנדר, וטיבר ופצ'ולי שיחד יוצרים רעננות וניחוח גברי וקלאסי. היתרון של האו דה פרפיום עובד גם כאן והבושם ילווה אותך לא מעט זמן.

מחיר: 259 שקלים

בושם לגבר Light Blue Forever, דולצ'ה וגבנה. מחיר: 248 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר Light Blue Forever, דולצ'ה וגבנה. מחיר: 248 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר Light Blue Forever,דולצ'ה וגבנה

צמד המעצבים האיטלקי השיקו בעבר את הבושם לגבר light blue שמאופיין בניחוח של רוח ים מתפרצת וקרירה. עכשיו הם מצרפים למשפחה את הבושם החדש שמתהדר באותו קו מרענן שיעניק לך תחושה של בריזה תמידית. האשכולית, הברגמוט, שמן הווטיבר, הפצ'ולי והמאסק הלבן אחראים לארומה העצית והקייצית של הבושם. מדובר בניחוח נעים ואוורירי שדי אוהב את הקיץ הישראלי ונראה שגם הקיץ הישראלי אוהב אותו.

מחיר: 248 שקלים

בושם לגבר EXPLORER ULTRA BLUE, מון בלאן. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר EXPLORER ULTRA BLUE, מון בלאן. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר  EXPLORER ULTRA BLUE, מון בלאן

מותג הבישום מון בלאן משיק גרסה מעודכנת וקייצית לבושם שהושק לראשונה לפני שנתיים. לבקבוק הכחול נדחסו מרכיבים כמו ברגמוט איטלקי, הדרים, אמבר ופלפל ורוד. אמנם נדמה שמדובר בזר פרחים מרשים אבל בפועל מתגלה ניחוח שעושה חשק להתנחל על חוף הים תודות לארומה של מרחבים. הבושם מסדר לך תחושה של חופים לבנים וים כחול ובגדול רעננות אינסופית ותחושה של השתקעות על אי בודד ופוטוגני. כיאה לז'אנר, הניחוח הקליל והנקי מתנדף מהר וחבל.

מחיר: 299 שקלים.

בושם לגבר 212 HEROES, קרולינה הררה. מחיר: 350 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר 212 HEROES, קרולינה הררה. מחיר: 350 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר 212 HEROES, קרולינה הררה

למשפחת בשמי 212 של קרולינה הררה מצטרף בושם חדש וצעיר לקיץ. בקבוק הבושם מגיע בלוק מקורי של סקייטבורד כסוף ומגניב. העיצוב הייחודי מרמז על הניחוח הצעיר והרענן שמאוכלס בתוכו. בין שלל המרכיבים גילינו אגסים, ג'ינג'ר, גרניום וקנביס לימוני שיוצרים יחד ריח שמשדר קיץ, פאן ובעיקר עננת רעננות נעימה שכיף להסתובב איתה בחודשים החמים של השנה. קצת מבאס שאולי בהשראת הסקייטבורד, גם הניחוח עף במהירות.

מחיר: 350 שקלים