ביום שישי הקרוב (23.7) נציין את ט"ו באב שהוא כידוע, הגרסה היהודית והכשרה לוולנטיין דיי. כמו בחג הבינלאומי, גם כאן האהבה עוברת לקדמת הבמה וכולנו עושים הכל כדי להראות לעוקבים שלנו בפייסבוק ובאינסטגרם כמה אנחנו מאוהבים. ט"ו באב הוא כידוע יומם הגדול של מארזי הטיפוח, הבשמים, התכשיטים, הדובונים, בלוני ההליום המפלצתיים וקינוחי האינסטגרם הפוטוגניים. 

מקרן כיס ברזולוציית 4K וללא צורך בחיבור למחשב ECO Q12, אקו. מחיר: 1290-990 שקל (צילום: יח''צ)מקרן כיס ברזולוציית 4K וללא צורך בחיבור למחשב ECO Q12, אקו. מחיר: 1290-990 שקל (צילום: יח''צ)

כל אחת מהמתנות המאוד מקוריות האלה, שאף אחד לא חשב עליהן קודם לכן מעולם, תתעטף באריזת מתנה בגווני ורוד סכריני ותצויד בסרטים ולבבות אדומים שיציצו מכל עבר וכמיטב המסורת יסחטו לייקים ותגובות. כשחושבים על זה, מה שווה האהבה שלנו אם אנחנו לא יכולים לגרוף בזכותה מחמאות כנות שבאות עם ערימה של אימוג'ים דביקים?  

מארז תחתונים לגבר, הוגו בוס ל- 54FACTORY . מחיר: 209 שקל (צילום: יח''צ)מארז תחתונים לגבר, הוגו בוס ל- 54FACTORY . מחיר: 209 שקל (צילום: יח''צ)

הרבה לפני שט"ו באב הפך למסחטת כספים קפיטליסטית שנצבעה בגווני אדום, ורוד וזהב היתה לו משמעות עמוקה ורוחנית הרבה יותר. בגדול, מדובר בחג האהבה היהודי . במשנה מתואר ט"ו באב כיום שבו היו בנות ישראל לובשות בגדים לבנים ויוצאות לרקוד בכרמים במטרה ברורה למצוא שידוך. 

ערכת גיימינג מקצועית הכוללת: מקלדת, עכבר, פד ואוזניות מבית MARVO. מחיר: 297 שקל  (צילום: יח''צ)ערכת גיימינג מקצועית הכוללת: מקלדת, עכבר, פד ואוזניות מבית MARVO. מחיר: 297 שקל (צילום: יח''צ)

בימים ההם לא היו את "חתונמי" ו"אהבה חדשה" וגם על ה"רווק" אף אחת לא שמעה. הבגדים הלבנים שאיתן קיפצו בנות ישראל בין הגפנים לא הגיעו בהזמנה מאסוס או מהקולקציה החדשה בזארה. אלה היו שמלות מושאלות וזאת כדי לא לבייש את אלה שלא היתה ביכולתן ללבוש בגד חדש. 

שעון BREITLING ENDURANCE PRO, PADANI. מחיר: 14,900 שקל (צילום: יח''צ)שעון BREITLING ENDURANCE PRO, PADANI. מחיר: 14,900 שקל (צילום: יח''צ)

מאז עברו הרבה לבבות בנהר וכידוע ט"ו באב הפך לתירוץ המושלם להשקיע במתנות יקרות, ארוחות זוגיות במסעדות שף וטיפולי ספא לאוהבים. גברים הם כידוע טיפוסים פרקטיים ומה לעשות, שוקולד בצורת דובון איכפת לי או מארז טיפוח עם מוצרים זערוריים ולא שימושיים פחות מדברים אלינו. תני לנו גדג'טים משוגעים, טי שרט מגניבה, בושם אהוב ושעון להתלהב ממנו. כדי לעשות לך חיים קלים, תהני מההצעות למתנות השוות במיוחד בשבילו.