בושם לגבר Illusione Bois Nu, בוטגה ונטה. 

לא הרבה בשמים שמגיעים בקונספט של ניחוח עדין זוכים להתלהבות אצל חלק מהגברים שמעדיפים בושם אינטנסיבי. יש משהו מאתגר בארומה מרומזת שיוצרת תחושה שעשו פה חצי עבודה ודי התקמצנו על חומרי הגלם. כל מה שנכתב עד עכשיו לא תופס לגבי הבושם המצוין של בוטגה ונטה. הניחוח הנקי, הצלול והסופר עדין מקבל כאן נקודות זכות רבות בשל תמהיל משובח של מרכיבים. בבקבוק נטול היומרות אכסנו תמציות הדרים, עצים ירוקים, וניל וברגמוט ויחד יצרו ניחוח ממכר, נעים ונקי שנותן עבודה.

מחיר: 379 שקלים.

בושם לגבר Illusione Bois Nu, בוטגה ונטה. מחיר: 379 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר Illusione Bois Nu, בוטגה ונטה. מחיר: 379 שקלים (צילום: יח''צ)

נוזל לחידוש העור DR.BARR, ד"ר אודי בר

לסדרת הטיפוח של ד"ר אודי בר מצטרפים שלל מוצרים. דגמנו את הנוזל לחידוש העור. מדובר בזריקת מרץ לתכשירים שבאים בהמשך. הנוזל מעצים את ספיגת והשפעת התכשירים שנמרחים אחריו. לנוזל שתי רמות ריכוזים: גבוהה ונמוכה. המטרה: לאפשר לך להרגיל את העור לחומרים הפעילים. הנוזל נספג במהירות שיא ולאחר מכן מרחנו קרם לחות של מותג אחר. אחרי מספר פעמים העור נראה חלק ונעים למגע ונראה שהתכשיר באמת מאיץ את העניינים.

להשיג במרפאת ד"ר אודי בר או באתר האינטרנט

מחיר: 150 שקלים

נוזל לחידוש העור, ד''ר אודי בר. מחיר: 150 שקלים (צילום: יח''צ)נוזל לחידוש העור, ד''ר אודי בר. מחיר: 150 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר ECLIPSE, טיטניום. 

המותג טיטניום מוכר לנו עוד מימי בית הספר התיכון. מאז, ממש כמונו גם הוא עבר שינויים בחיים והתפתח לא רע. כעת משיקים במותג בושם חדש ונראה שלמרות השנים, עדיין מקפידים בטיטניום לשמור על קו גברי, קלאסי ודי שמרני. הבושם משלב בתוכו רעננות של לימון, הדס ונרולי ואת הטאצ' הארומטי מספקים ברגמוט, מאסק, ערער ואמבר. התוצאה היא ניחוח עצי, גברי ועמוק.

מחיר: 129.90 שקלים

בושם לגבר ECLIPSE, טיטניום. מחיר: 129.90 שקלים (צילום: טל אזולאי)בושם לגבר ECLIPSE, טיטניום. מחיר: 129.90 שקלים (צילום: טל אזולאי)

שמפו צמחי על בסיס שמן המפ, MORAZ צמחי מרפא

מרוץ הלגליזציה של הקנאביס הפכה את שמן המפ לכוכב של עולם הטיפוח. חברת מורז צמחי מרפא מוסיפה למגוון המוצרים שמפו צמחי על בסיס המרכיב הלוהט התורן. אל תמהר להתלהב ותמחק את החיוך הדבילי מהפרצוף כי השמפו החדש לא יגרום לך לתחושת מאנצ' אהובה ומוכרת. תודות לרוזמרין, מנטול, ויטמינים וחומרי הזנה ולחות תהנה משיער בריא, רך ונעים. בגזרת הניחוח אל תבנה על ארומה גברית מתפרצת אלא משהו יותר נטרלי ומרומז. בניגוד לאלטרנטיבות, כאן נראה שהתקמצנו על הקצף שקופץ לביקור בעת החפיפה. תחליט לבד אם מדובר ביתרון או חסרון.

מחיר: 49.90 שקלים

שמפו צמחי על בסיס שמן המפ, MORAZ צמחי מרפא. מחיר: 49.90 שקלים (צילום: יח''צ)שמפו צמחי על בסיס שמן המפ, MORAZ צמחי מרפא. מחיר: 49.90 שקלים (צילום: יח''צ)

בושם לגבר urban hero gold edition, ג'ימי צ'ו

המותג ג'ימי צ'ו שמוכר לנו כמותג נעליים שנשים אוהבות במיוחד, מחליט להיות זה שישדרג לך את הגבריות עם בושם חדש. לבקבוק שחור ואפל נדחסו מרכיבים כמו: אננס, תפוז דם, פולי טונקה, לבנדר, אזוב אלון ואלגום. בהתאמה לחזות הקודרת של הבקבוק גילינו בושם מתוק, עצי ודומיננטי.

מחיר: 299 שקלים

בושם לגבר urban hero gold edition, ג'ימי צ'ו. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)בושם לגבר urban hero gold edition, ג'ימי צ'ו. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)