האירוע הסכריני והדביק ביותר בשנה נחגג בכל העולם ב 14 בפברואר. הוולנטיין האוניברסלי מגיע בקרוב ואנחנו כאן כדי להזכיר לך שאת האהבה אתה חייב להראות באופן הכי קפיטליסטי שיש. אז אחרי שהצטיידת בדובי מפלצתי, בלונים בסיטונאות, פרחים במחיר מופקע ומתנות שכדאי לצרף להן פתק החלפה, כדאי שתזכור שגם אתה חלק מהמשוואה.

שעון קרטייה CARTIER SANTOS ל- PADANI. מחיר:  241,000 שקלים (צילום: יח''צ)שעון קרטייה CARTIER SANTOS ל- PADANI. מחיר: 241,000 שקלים (צילום: יח''צ)

לגברים לא כזה בוער להראות שהם מצפים לאיזו מחווה רומנטית והתחושה שנסתפק בארוחה במסעדה שתסגור לנו פינה. אז זהו שלא. בשנים האחרונות לצד כל מיני מארזי טיפוח ובישום ורודים וקיטשיים, תכשיטים והלבשה תחתונה סקסית שלא באמת נלבשת בשום אירוע ומצב, התפתחה גם תעשייה נוטפת טסטוסטרון של מתנות לגבר – ולא, אנחנו לא מדברים על צעצועי משרד שנשלחו אלינו מהאייטיז.

רמקול רצפתי Concentro M ל- ELAC. להשיג בסיריוס אלקטרוניקה ובחנויות. מחיר: 168,000 שקלים (צילום: יח''צ)רמקול רצפתי Concentro M ל- ELAC. להשיג בסיריוס אלקטרוניקה ובחנויות. מחיר: 168,000 שקלים (צילום: יח''צ)

היום שמוקדש כולו לאהבה נוסד תודות לכומר בשם ולנטינוס הקדוש. חיפוש מעמיק במקורות מגלה שהוא לא באמת היה אנטישמי וגם אצל הגויים היום הזה לא התחיל כאירוע לאוהבים. אלא כיום שמוקדש לכומר רם המעלה – כפי שנהוג בנצרות לחגוג לכמרים סלבס. אחרי מותו עטפו את היום הדביק הזה ברומנטיזציה שהפכה למפלצת קפיטליזם טהור. האגדה מספרת שהכומר המאוהב שיגר בבית הסוהר מכתבים לאחת שלו שנייה לפני שהוחלט להוציאו להורג.

קוניאק La Vie en Or מבית deau lvo בבקבוק עשוי זהב 24 קראט. להשיג בבנא משקאות. מחיר: 25,000 שקלים (צילום: יח''צ)קוניאק La Vie en Or מבית deau lvo בבקבוק עשוי זהב 24 קראט. להשיג בבנא משקאות. מחיר: 25,000 שקלים (צילום: יח''צ)

הרשתות החברתיות גורמות לנו לפעמים לייצר מצג שווא של אוליגרכים. לעיתים זה מצליח לעיתים זה כשלון חרוץ. לצד מתנות נגישות ופרקטיות שתוכל להגיד לה שאתה רוצה, תגלה גם כמה הפתעות יקרות להחריד שיהפכו אותך למאושר באדם. כידוע לאהבה אין מחיר או שקר כלשהו אחר ודביק, ולכן גם היא אולי תפתיע עם מתנה מוטרפת. יש מצב שמנהל הבנק פחות יתחבר, אבל היי, מה לא עושים למען הרומנטיקה בימים משוגעים שכאלה?

צעיף, פנדי ל-54FACTORY. מחיר: 3,190 שקלים (צילום: יח''צ)צעיף, פנדי ל-54FACTORY. מחיר: 3,190 שקלים (צילום: יח''צ)

ברשימה תמצא רכב שטח יוקרתי וחלומי, קוניאק שמגיע בבקבוק עשוי זהב טהור 24 קראט. זאת גם שעתם היפה של שעוני יוקרה ותכשיטים שהם סמל סטטוס שמוצעים לחובבי האקססוריז. גם רמקולים שיבטיח סאונד משוגע נמצא בחבורה ובימי החורף הקרים תוכל להתעטף בצעיף או חלק רחצה ממותגים. מדובר ב – wish list יוקרתית להחריד וחלומית בו זמנית, שיהיה מי שיגיד שהיא מנותקת מהמציאות. אך נראה שבימים שכאלה, אסקפיזם יעיל לעיתים אפילו יותר מהבוסטר.

חלוק רחצה, מיסוני ל-RENBY. מחיר: 1,311-1,411 שקלים (צילום: יח''צ)חלוק רחצה, מיסוני ל-RENBY. מחיר: 1,311-1,411 שקלים (צילום: יח''צ)