בואו נודה – לגבר הישראלי יש לא מעט סרטים עם השיער שלו, או מה שנשאר ממנו. לצד כאלה שהעדיפו להפוך את הקרחת לסימן ההיכר שלהם, יש לא מעט גברים שמתהדרים בבלורית מעוררת קנאה. אותם ברי מזל שמברשת היא גאדג'ט יום יומי עבורם, פוקדים את מעצב השיער ומפקידים בידיו את היקר להם מכל. אחרים בוחרים לדבוק בעבודת בית ואת עיצוב הרעמה הם יבצעו בסיועה האדיב של מכונות תספורת. 

מכונת תספורת Power X6, רמינגטון. מחיר: 399 שקלים (צילום: יח''צ)מכונת תספורת Power X6, רמינגטון. מחיר: 399 שקלים (צילום: יח''צ)

אחת לתקופה נוחתת כאן חללית חדשה שמטיילת לנו על הראש ודואגת לסדר עדכון גרסה לתסרוקת. המותג רמינגטון מוכר לחובבי הז'אנר ועכשיו מפתיעה שריג היבואנית הרשמית עם שלושה דגמים של מכונת תספורת עוצמתיות לגברים. מתוכן דגמנו את העוצמתית ביותר - Power X6, דגם HC6000. בין שלל החידושים גילינו צעצוע עם רמת ביצועים טובה יותר מאלה שמשתייכים לדור הקודם של משפחת מכונות התספורת של רמינגטון.

מה בתפריט: מנוע 5V עוצמתי, עוצמת טורבו מתקדמת Auto Turb Boost שתדאג להתאים לך את עוצמת המנוע והלהבים לסוג השיער. כמו יתר בני המשפחה גם כאן המכשיר עמיד במים וכולל מערכת להבים נשלפת מפלדה יפנית בעלת עמידות גבוהה ופונקציית השחזה עצמית. מכיוון שידוע שאנחנו קצרים בזמן, מכונת התספורת תעשה יופי של עבודה גם בסידור הזקן ובקיצוץ אחיד של שיער הגוף.

בפועל גילינו חללית עוצמתית שטיילה לנו על הראש והפגינה ביצועים סופר מרשימים. המכונה מתפרקת בקלות, נוחה לשימוש ותפעול וניתן לבצע בעזרת הראשים המתחלפים מגוון תספורות. אנחנו הלכנו על קיצור אחיד של השיער, כי ככה זה שיש יותר מפרצים משיער. השימוש היה נוח, פשוט וידידותי.

סט גילוח שיער תלת שימושי Zero Cut Finish, לה בוטה. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)סט גילוח שיער תלת שימושי Zero Cut Finish, לה בוטה. מחיר: 299 שקלים (צילום: יח''צ)

מותג מוצרי השיער הצרפתי la beaute עושה עלייה משיק בארץ אתר חדש בו מציע גם את קולקציית מוצרי השיער לגברים. כאן תגלה מוצרים ומכשירים שישנו את כל מה שידעת על השיער שלך. החברה מציעה את מכשיר ה- Zero Cut Finish שהוא למעשה סט גילוח שיער תלת שימושי לשיער, לזקן ולגוף. חשוב לדייק ולומר שאנחנו לא עושים כאן השוואה לגדג'ט מלמעלה כי לא מדובר באותו מוצר והמכשיר של לה בוטה עונה על צורך שקיים בעיצוב אחיד לשיער ממש קצר באורך של 0.5 ס"מ. 

המכשיר נוח לאחיזה וקל לתפעול ומיועד לגילוח ועיצוב אחיד של השיער. אם אתה בעל רעמה ובעניין של עיצוב תסרוקות מאתגרת באורכים שונים - אז הוא פחות רלוונטי עבורך. לעומת זאת במראה מעוצב ואחיד המכשיר ייתן עבודה ותוכל לעצב איתו די בקלות. המכשיר מצויד בסכין טיטניום אל חלד, מכיל ראשים לכל סוגי הגילוח ובעל רמת דיוק וחיתוך גבוהה. 

ניתן להשיג באתר החברה בישראל: https://labeauteisrael.co.il/

אמבט חפיפה מסדרת DENSIFIQUE HOMME, קרסטס. מחיר: 145 שקלים (צילום: יח''צ)אמבט חפיפה מסדרת DENSIFIQUE HOMME, קרסטס. מחיר: 145 שקלים (צילום: יח''צ)

אחרי שדאגנו ללוק חדש חשוב גם לשמור על שיער מטופח. לא מעט תכשירים שמוצעים כיום לגברים יסייעו לך במשימה. קרסטס, מותג השיער המקצועי שנמכר רק במספרות מציע אמבט חפיפה שזה בעברית שמפו, שמיועד לשיער דליל. התכשיר יעניק לשיער מראה מטופח ומלא ברק.

שמפו לגבר 1IN3, קרמה מן .מחיר: 24.90 שקלים (צילום: טל אזולאי)שמפו לגבר 1IN3, קרמה מן .מחיר: 24.90 שקלים (צילום: טל אזולאי)

אלה מכם שמכורים לניחוחות גבריים ילכו על שמפו 1 IN 3 של קרמה מן שמציעים לך חסכון אדיר בזמן עם מוצר שכולל שמפו לשיער, ג'ל רחצה לגוף ותכשיר לגילוח שיער הגוף.

ג'ל לעיצוב השיער Taft ultra, טאפט. מחיר: 19.90 שקלים (צילום: יח''צ)ג'ל לעיצוב השיער Taft ultra, טאפט. מחיר: 19.90 שקלים (צילום: יח''צ)

Taft הוא מותג עיצוב שיער מבית שוורצקופף שיצא בהשקה מחודשת וכולל שלל תכשירים שיסדרו לך את השיער והראש. כאן תגלה ווקס שישמור שגם בסופות טייפון אף שערה לא תזוז מהמקום וג'ל למקרים קלים יותר בהם אתה רק רוצה לשמור על מראה שיער מטופח ובריא.