העולם מתחלק לשניים – אלו שיודעים מה זה סקסטינג ואלו ששואלים את עצמם "רגע, מה זה?". לא משנה לאיזה חלק אתם משתייכים, כדאי שתלמדו איך עושים את זה כמו שצריך. אז שנייה לפני שאני מתחילה, מה זה סקסטינג? 

סקסטינג זה למעשה חיבור של שתי מילים באנגלית – סקס + טקסטינג, הווה אומר הודעות סקסיות בכתב. כמה פשוט, ככה קל. בסקסטינג אפשר לשלוח הודעת טקסט, צילומים, סרטון וידאו... מה שחשוב זה לא הפורמט אלא התוכן – אם זה תוכן עם אופי מיני זה סקסטינג, ואתם כבר יודעים שאני בעד ללכת עם זה כמה שיותר רחוק, דה מור ג'וסינס דה בטר!

מתי אפשר להשתעשע בסקסטינג?

תמיד! כאילו דה. תוכלו להשתמש בסקסטינג עם פרטנר/ית קבועים, כדי לשמור על התשוקה ולהכניס עניין לחיי האהבה שלכם; כשבן או בת הזוג נוסעים לכמה ימים מהעבודה ובא לכם שהם לא ישכחו את הגוף הלוהט שלכם; עם פרטנר/ית חדשים, כדי ללמוד על ההעדפות אחד של השנייה; או מתי שבא לכם ועם בן או בת זוג שזורמים איתכם.

איך לעשות את זה?

הודעות כתובות, תמונות, סרטוני וידאו, הודעות בוואטסאפ, במסנג'ר של פייסבוק, הודעות קוליות בוואטסאפ – וכמובן שאפשר גם שילוב של כל אלו, מה שמרגיש לכם הכי סקסי.

שנתחיל? בפעם הראשונה עם פרטנר/ית חדש/ה תבדקו אם הם בכלל בקטע. כמו בכל מעשה מיני צריך לבדוק שיש היענות, רצון והסכמה של הצד השני לקחת חלק. איך לעשות את זה? צריכה להיות התאמה בין איך שאתם פונים לשלב ביחסים, אז אם יש משהו שלא הייתם שואלים כשאתם פנים אל פנים אל תעשו את זה גם בהודעה הראשונה! אפשר לשאול באופן ישיר: "בא לך ליהנות מקצת סקסטינג?" או להתחיל בצורה מעודנת: "אני לא מפסיק/ה לחשוב על הגוף שלך, בא לך לשמוע עוד?" ורק אם יש הסכמה להמשיך לצעד הבא.

בדקו קודם אם הצד השני מסכים. סקסטינג (צילום: אינג'אימג')
בדקו קודם אם הצד השני מסכים. סקסטינג (צילום: אינג'אימג')

משחק מקדים – כן, גם בסקסטינג

תתחילו במשחק מקדים. זה שאתם מסתמסים לא אומר שלא צריך לעשות בילד אפ וליהנות מהדרך. אז גם בסקסטינג, כמו בסקס, זה לא רק זבנג וגמרנו. תחממו את העניינים בהדרגתיות, אל תתנו יותר מדי מהר מדי ותתחילו עם טיזינג. ספרו מה פריט הלבוש הכי סקסי שאתם לובשים עכשיו (או לא לובשים עכשיו), ספרו על כמה אתם חרמנים או כמה שאתם חמים על הגוף של החצי השני.

תרימו לצד השני

תתרכזו בצד השני ובכמה שאתם חמים עליו/ה. נסו להיות כמה שיותר מפורטים – "את סקסית בטירוף!" זה חמוד, אבל לא מספיק כמו "אני אוהב איך שאת מזיזה את הגוף החושני הזה שלך כשאת קמה בבוקר" או "אני נזכר עכשיו בנשיקות הקטנות שנתתי לך בבטן ודגדגו אותך. הצחוק שלך העביר לי זרמים של אושר בכל הגוף".

מה אתם מתכננים לעשות

ספרו לצד השני מה אתם מתכננים לעשות לו/ה. כשתשתפו מה אתם מתכננים לעשות זה יעזור לצד השני לדמיין מה קורה עכשיו כאילו הייתם שם. ככל שתיכנסו ליותר פרטים סקסיים ככה זה ירגיש יותר אמיתי. 

ספרו מה בא לכם שיעשו לכם

מה בא לכם שבני הזוג שלכם יעשו לכם? דרך כתיבת סקסטינג אתם יכולים ממש לתאר לצד השני מה אתם רוצים שיקרה ככה שהם ילמדו מה עושה לכם טוב ומה מענג אתכם. זה יכול להיות דברים קטנים ועדינים או אפילו רק חיבוק ואפשר לתת לדמיון שלכם להתפרע עד לתיאור תנוחות מדליקות, קשירה שלו למיטה וכל מה שעולה לכם לראש.

לאונן ביחד

תוכלו לאונן בו זמנית ולספר אחד לשנייה מה אתם עושים והכי כיף לעשות את זה ביחד בווידאו. זה מתאים במיוחד אם אתם בזוגיות ולא חיים יחד או אחד מכם נמצא בנסיעה רחוק מהבית. אם אתם מוגבלים להודעות כתובות בלבד תארו אחד לשנייה מה אתם עושים לעצמכם בכל רגע ואיך זה גורם לכם להרגיש.

סצינה מהסרטים

תחשבו שאתם צופים בסצנה סקסית וצריכים לתאר לצד השני מה בדיוק קורה שם או שיש לכם בראש סצנה לוהטת שאתם זוכרים ממש טוב מסרט שראיתם. נגיד - "9.5 שבועות של שכרון חושים". תארו אותה לבני הזוג שלכם בפירוט.

תעלו זיכרונות

זוגות ותיקים יכולים להיזכר ביחד במפגש סקסי ומוצלח שהיה לכם בעבר או אולי דווקא בחוויית הסקס הראשון שלכם. ספרו מה ריגש אתכם. כתבו מה הדליק אתכם בסיטואציה. 

פנטזיות

דווקא בגלל שאתם בסוג של עולם וירטואלי, זה המקום לתת לפנטזיות המיניות שלכם להתעורר ולבדוק את הגבולות של החצי השני. אם יש משהו שאתם מתביישים לשתף אותו כשאתם פנים אל פנים או אם יש משהו שאתם לא בטוחים שהחצי השני יזרום איתכם עליו, בהודעות הסקסטינג תוכלו לבדוק וליהנות גם מפנטזיות, שאולי אפילו אתם, קצת מפחדים מהן. תנו לדמיון שלכם להשתולל – אנחנו כאן כדי להתענג וליהנות!

תנו לדמיון שלכם להשתולל (צילום: אינג'אימג')
תנו לדמיון שלכם להשתולל (צילום: אינג'אימג')

תמונות, אימוג'יז ושאר ירקות

לסיום, תיהנו משימוש ב"אקססוריז" כמו אימוג'יז או תמונות סקסיות החושפות קטע קטן מהגוף שלכם ומשאירות המון לדמיון, כדי לתבל וליהנות מהאקסטרה טאצ' שיש בסקסטינג, אבל אין במציאות. המטרה היא לעשות טיזינג כדי שתהיה לכם כמיהה לחזור להיות אחד בזרועות השני.

לימור בנדל, מטפלת זוגית ומינית, מומחית ביצירת חשק מיני ותשוקה בזוגיות לאורך שנים. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של לימור "מתעוררים ביחד" 

להרשמה למגזין "לחיות בתשוקה" העוסק באהבה, זוגיות ומיניות לחצו https://www.limorbandel.com/magazin-reg