גורו הסטייל והניקיון המכונה "גברת הינץ'" זכתה לפופלריות רבה ברשת לאחר ששיתפה מאות עצות מוצלחות שלה לניקיון וצברה יותר מ-4 מיליון עוקבים באינסטגרם. מעריציה כל כך התרשמו מהטיפים שלה שהם החליטו לפתוח בעצמם קבוצות המוקדשות לשיתוף טיפים לסדר וניקיון. באחת הקבוצות שאלה אישה אחת מהי הדרך הטובה ביותר להסיר סימנים וכתמים מקירותיה הלבנים. מהר מאוד היא קיבלה תשובה חד משמעית ושלל המלצות עליה.

המשתמשת כתבה: "זו כנראה נשמעת כמו שאלה קצת מצחיקה, אבל האם מישהו יודע במה אני יכולה להשתמש עבור הקירות הצבועים בלבן שלי כדי להיפטר מסימנים שחורים וכתמים שלא יוריד איתו גם את הצבע? צבעתי את הקירות לפחות 4 פעמים השנה ובאמת שאין לי חשק לעשות זאת שוב. תודה".

@tanyahomeinspo

A hack you wish you'd known😳 ##homehacks ##cleaninghacks ##tanyahomeinspo ##cleanwithme ##ukcleaning ##cleantokuk ##cleaningtips ##hometips

♬ eyeland gyal eyeland gyal me a trinimican gyal - Worship Nicki ❤️

היא לא האמינה כשקיבלה תשובה חד משמעית: "הפתרון הוא - ספוגית הפלא", כתב אחד ואחר חיזק: "רק ספוגית הפלא. ניסיתי אחרים. שום דבר לא יעיל כמו ספוגית הפלא".

התשובה הזו קיבלה תמיכה משלל חובבי ניקיון (חלקם קראו לה ספוג הקסם) אם כי היו גם כמה שהזהירו: "השתמשתי בספוגית הפלא והתוצאות מצוינות, אבל שימי לב שיתכן ועדיין תוכלי להבחין באזור בו שפשפת ביחס ליתר הקיר".