ליידי גאגא משכה תשומת לב רבה כשעלתה לבמה בלאס וגאס בשמלת כסף נוצצת וכתר נוצות מרשים ביום רביעי האחרון. הזמרת בת ה-38 פיזרה ים של ביטחון עצמי כשהיא עלתה על שמלה חטובה בהופעתה באולם פארק מג'ם, זמן קצר לאחר שהפריכה את השמועות כי היא בהריון.

כוכבת הלהיט "בד רומנס" הדהימה בשמלת פאייטים שכללה מחשוף דרמטי וחצאית אסימטרית שחשפה את רגליה המוצקות. הלוק הססגוני כלל גם כתפיות בולטות ועיטורים בולטים, כשהכוכבת תיאמה אותו עם נעליים כסופות ועגילי נופלים ארוכים.

בהיותה שחקנית מושלמת, ליידי גאגא, ששמה האמיתי, לכל מי שלא הכיר עד היום הוא- סטפני ג'רמנוטה, השלימה את ההופעה עם כתר נוצות מפואר שכיסו את ראשה. גאגא נראתה במצב רוח מעולה כששרה את להיטיה בהופעה החוזרת של סדרת ג'אז ופסנתר שלה שחזרה לנבאדה לסיבוב של 8 הופעות והיינו שמחות להיות שם אמש.

במהלך ההופעה, כוכבת הפופ החליפה את הלוק לחליפת שני חלקים- חלק שחורה עם חולצה לבנה קלאסית. הכוכבת השלימה את המראה האנדרוגני עם נעלי עקב שחורות מעין תסרוקת מוזרה בשיער, ושפתון אדום עז.

הופעתה הגיעה זמן קצר לאחר שגאגא הפריכה שמועות שהיא בהריון, שהתגלגלו לאחר שהופיעה בשמלה הדוקה בארוחת הערב לכבוד חתונתה של אחותה בתחילת החודש. גאגא הכחישה לאחרונה שהיא בהיריון מבן הזוג מייקל פולנסקי. בתחילת החודש הזמרת זוכת פרסי הגרמי הופיעה בטיקטוק כדי להפריך את השמועות ברשת. "לא בהריון, פשוט בוכה בחדר כושר," צייטה גאגא ככינוי לבכי שצוטט משירה של טיילור סוויפט, יריבתה המוזיקלית. היא גם עודדה את 9.3 מיליון העוקבים שלה להירשם להצבעה.

״לא בהריון, פשוט בוכה בחדר כושר״ ליידי גאגא (צילום: אינסטגרם)
״לא בהריון, פשוט בוכה בחדר כושר״ ליידי גאגא (צילום: אינסטגרם)

גאגא צילמה את עצמה בקטע וידאו בזמן שעברה איפור ותסרוקת. כשלבשה פאה טבעית ואיפור עיניים שחור, היא סנכרנה שפתיים לסאונד הוויראלי: "אין צורך למצוא לי אסתטיקה, אני אסתטיקה".

כבר במרץ 2021 דווח כי הרומן של גאגא ופולנסקי הפך רציני והיא הביעה רצון להקים איתו משפחה. "היא אמרה לחברים שהיא רוצה לסיים כמה פרויקטים ואז להתרכז בהקמת משפחה", סיפר מקור ל"אנטרטיינמנט טוניייט".

הכוכבת גם העלתה בעבר את רצונה להפוך לאם. בכתבת שער למגזין אינסטייל במאי 2020 היא אמרה: "אני מצפה בכליון עיניים להיות אמא, לא מדהים שאנחנו יכולים לשאת אדם ולגדל אותו? ואז הוא יוצא ותפקידנו הוא לשמור עליו בחיים".

בשנת 2020 הם אישרו את הזוגיות כשנצפו מתנשקים וחוגגים יחד ראש השנה. בפברואר הם העלו תמונת חיבוק במיאמי לאינסטגרם והפכו את הקשר לרשמי.