החורף החזיר אל המדפים את אחד ההדפסים השנויים במחלוקת: הפפיטה. האריג בעל הדפס המשבצות הקטנות היה להיט גדול בשנות ה־50 ומדי פעם הוא מנסה להרים שוב את הראש, לא בהצלחה מרובה. דווקא השנה, שהתחילה באופן קצת צולע מבחינת חידושים אופנתיים, נראה ששוב יש לפפיטה מקום על המדפים. 

סריג פפיטה של קסטרו, 139.90 שקלים. צילום: טל קרתסריג פפיטה של קסטרו, 139.90 שקלים. צילום: טל קרת

ההדפס המשובץ הזה יכול להיראות מיושן ומבוגר, אבל אם יודעים איך ללבוש אותו נכון, הוא יכול להעניק ללובשת מראה שיקי ורענן. איך עושים זאת? במקרה של הפרינט הדומיננטי הזה השיטה היא "פחות זה יותר". בעוד במקרה של טרנדים אחרים יש מקום להתפרע, כאן שם המשחק הוא מינון. זאת אומרת שפריט אחד מבד פפיטה יכול לבנות לכם את הלוק המושלם. ומשום שכעת מוצעים שלל פריטים בהדפסי פפיטה, תוכלו לבחור מהשפע הזה את הפריט הנכון עבורכן. הז'קטים הגדולים הם מהפריטים האהובים, וכבר אפשר למצוא אותם בלא מעט רשתות אופנה. ברגע שתלבשו ז'קט כזה הוא ישדרג לכן את המראה. 

הדפסי פפיטה. צילומים: טל קרת, פול רובנס, אסף לוי, הנס מוריץ, עדי גלעד, ניר יפה, מעיין קלימיאן, יח"צהדפסי פפיטה. צילומים: טל קרת, פול רובנס, אסף לוי, הנס מוריץ, עדי גלעד, ניר יפה, מעיין קלימיאן, יח"צ

אופציה רגועה יותר, אבל לא פחות עדכנית ואופנתית, היא של חצאית פפיטה בשילוב עליונית בגוון אחד או סריג צמר. ויש גם אקססוריז שיעניקו לכן מראה טרנדי בלי להיות מחויבות לטרנד.