כל שנה כמו שעון מציינים את ט"ו באב. אותו יום חג שנצבע בגוונים סכריניים של ורוד ואדום ומזכיר לנו לחגוג את הביחד ואת האהבה הגדולה. את האיוונט מציינים לרוב בארוחה חגיגית במסעדת יוקרה או בצימר רומנטי, כי לאכול בבית אפשר בכל יום. כשמדובר במתנות לבת הזוג נראה שיש גברים שמאבדים את זה ומעדיפים לוותר על היצירתיות והספונטניות ופשוט לשאול מה להביא. אחרים מגלים תעוזה ובוחרים עבורך מתנה שווה במיוחד או מאכזבת ביותר. כשמדובר במתנות לגבר העסק הופך להיות הרבה יותר פרקטי. אנחנו פחות מתרגשים משוקולד שנדחס לקופסאות שכוללות משפטי ניו אייג' יומרניים, נרות ריחניים ארוזים בסרט או מסלסלות קש עמוסות במוצרים בלתי שימושיים. תני לנו בושם טוב, שעון להתלהב ממנו או איזו בקבוק אלכוהול שיצטרף לאוסף המרשים שלו.  גם קרם לחות שירכך את הפנים נמרח בשבילך (כי מה לא עושים למען האהבה). לחילופין את יכולה להיות מחלקת קריאייטיב של אישה אחת כי סביר שאת מכירה אותו יותר משהוא מכיר את עצמו ולהפתיע במתנה מיוחדת שהוא כבר בונה עליה שנים. לא משנה מה תחליטי לקנות לו- תזכרי שלפעמים ט"ו באב הוא רק תירוץ ואת אותו הרגל נחמד של קניית מתנה תוכלי לאמץ גם לימים שבשגרה.

משקפי שמש, דיוויד בקהאם. 849 שקל, להשיג בלעדית באירוקה (צילום: ספילו)משקפי שמש, דיוויד בקהאם. 849 שקל, להשיג בלעדית באירוקה (צילום: ספילו)

בושם לגבר 212 RED VIP Black, קרולינה הררה, 279 שקל (צילום: יח''צ)בושם לגבר 212 RED VIP Black, קרולינה הררה, 279 שקל (צילום: יח''צ)

וודקת קרמלין אוורד גרנד פרימיום, אנוטקה, 200 שקל (צילום: יח''צ)וודקת קרמלין אוורד גרנד פרימיום, אנוטקה, 200 שקל (צילום: יח''צ)

ערכת קפה. 99.90 שקלים, להשיג בג'מבוסטוק (צילום: יח''צ)ערכת קפה. 99.90 שקלים, להשיג בג'מבוסטוק (צילום: יח''צ)

שעון TAG HEUER, פדני. 4,180 שקלים (צילום: יח''צ)שעון TAG HEUER, פדני. 4,180 שקלים (צילום: יח''צ)

טאבון גינה לגריל, בייקרסטון. 549 שקלים (צילום: יח''צ)טאבון גינה לגריל, בייקרסטון. 549 שקלים (צילום: יח''צ)