לאורך השנים נחשפים חובבי האופנה והמותגים לשיתופי פעולה בין מעצבים וחברות. עולם האופנה מקבל בחיבוק שידוכים מוצלחים וזאת הסיבה שהחיבורים המפתיעים ממשיכים לזכות לפופולריות. לפני שבע שנים החלה h&m להציע קולקציות שהן שיתופי פעולה עם מעצבי על ובתי אופנה נחשבים. ברשימה כיכבו ורסאצ'ה, בלמיין, איזבל מארה ומארני. גם עכשיו יוכלו חובבי ז'אנר להינות משיתופי פעולה מקוריים ומסקרנים. 

קולקציית קפסולה ELLESSE X SMILEY (צילום: יח''צ)קולקציית קפסולה ELLESSE X SMILEY (צילום: יח''צ)

המותג האיטלקי ELLESSE הגיע לישראל בחודש מרץ ומשיק יחד עם המותג האייקוני סמיילי smiley, קולקציה במהדורה מוגבלת. בקולקציה תגלו חולצות, מכנסיים ואקססוריז הכוללים את הפרצוף המחייך והאהוב. טומי הילפיגר ידוע בשיתופי הפעולה המוצלחים שלו. הפעם חבר המעצב האמריקאי למותג AAPE BY *A BATHING APE®. יחד יצרו קולקציה המחברת בין מראה הקולג' האמריקאי האייקוני של טומי הילפיגר לבין מראה אופנת הרחוב של אייפ. 

קולקציית קפסולה של ליוויס וסנופי (צילום: יח''צ)קולקציית קפסולה של ליוויס וסנופי (צילום: יח''צ)

סנופי הכלבלב המפורסם בעולם מככב בקולקציה שמחברת בין דמות הקומיקס וחברת האופנה ליוויס. הקולקציה מוצעת בפקטורי 54 וכוללת טי שרטים, כובעים ואקססוריז.

קולקציית כובעים של קסטרו ו- goorin (צילום: שרבן לופו)קולקציית כובעים של קסטרו ו- goorin (צילום: שרבן לופו)

כובעים נחשבים לאקססוריז הכרחי בקיץ הישראלי. חברת האופנה הישראלית קסטרו חברה למותג הכובעים GOORIN BROS ויחד הנפיקו קולקציית כובעים לגברים. בחזית הכובע מתנוססת רקמה שנחשבת לסימן ההיכר של המותג. קסטרו לא עוצרת כאן ומציעה חיבורים מעניינים נוספים בהם: סנדלים שנוצרו עם מותג הנעליים בירקנשטוק, קולקציית סניקרס ונעלי ספורט עם דגמים בלעדיים של ריבוק ואדידס לקסטרו ותיקים של המותג הרשל. 

קולקציית קפסולה של ואנס וקנזו ל- FACTORY54 (צילום: יח''צ)קולקציית קפסולה של ואנס וקנזו ל- FACTORY54 (צילום: יח''צ)

בית האופנה קנזו משתף פעולה עם ואנס, מותג הסקייטרים הקליפורני. התוצאה: קולקציית קפסולה בה משולבים הדפסים הפרחוניים האייקוניים של קנזו והסניקרס של ואנס. בקולקציה מככבים חולצות, כובעים ותיקים. שיתופי הפעולה בין המותגים המובלים, מעצבי העל וחברות מובילות ימשיכו לחדש ולהפתיע ואנחנו ככל הנראה, נמשיך לשתף פעולה עם הרעיון.