עונת החורף בישראל מושלמת עבור מראה השכבות. יוצאים בבוקר כשעוד שוררת צינה, אבל לאט־לאט מזג האוויר מתחמם, עד שאנו נאלצות לוותר על הפריטים העליונים. בגלל זה החבר הטוב ביותר של האישה בימים האלו הוא הקרדיגן - זה שעוטף, מנחם ומחמם מצד אחד, ומוסר ברגע מצד שני.

העונה אפשר לראות על הקולבים שלל קרדיגנים מכל הסוגים, הצבעים והאורכים: מהצמודים הקלאסיים בעלי הכפתורים הגדולים ועד הקרדיגנים הארוכים והצבעוניים. מעבר לתפקידו בשמירת חום הגוף, הסריג מאפשר לכל אחת ליצור סטייל משלה. עליונית באורך מקסי, למשל, מאפשרת לך ליצור מראה דרמטי. היא יוצרת תנועתיות ותחכום - ומשתלבת נהדר עם שמלות, מכנסיים וחצאיות.

הקרדיגן נראה מעולה בעיקר כשבוחרים בפריט בעל הדפס גיאומטרי או בצבעים עזים. כמובן שגם קרדיגן מקסי שחור הוא בחירה טובה, בעיקר משום שהוא יתאים לרוב הפריטים שיש לך בארון.

עם קרדיגן בגזרה קצרה תוכלי ליצור מראה מתקתק ורומנטי. הוא יכול להתאים גם לחצאיות וגם למכנסיים, ולרוב אפשר למצוא אותו בצבעים חלקים, שמשתלבים נהדר מעל חולצה מכופתרת או טי־שירט. לוק של ג'ינס, חולצה מכופתרת ומעל קרדיגן קטן וצמוד מנצח בעיניי, ואני מקווה שנראה הרבה מאוד ממנו בחורף.

BERSHKA

קרדיגן של BERSHKA (צילום: יח''צ)קרדיגן של BERSHKA (צילום: יח''צ)


ZARA

קרדיגן של ZARA (צילום: יח''צ חו''ל)קרדיגן של ZARA (צילום: יח''צ חו''ל)


CASTRO

קרדיגן של קסטרו (צילום: עמית שמש)קרדיגן של קסטרו (צילום: עמית שמש)


TOPSHOP

קרדיגן TOPSHOP (צילום: יח''צ חו''ל)קרדיגן TOPSHOP (צילום: יח''צ חו''ל)


FACTORY 54

קרדיגן של BALENCIAGA ל-FACTORY 54 (צילום: יח''צ)קרדיגן של BALENCIAGA ל-FACTORY 54 (צילום: יח''צ)