יש ימים שבהם אני יכולה לבהות בארון במשך שעות בלי להחליט מה ללבוש. התקופה האחרונה מזמנת לי לא מעט ימים כאלו. החורף והקור ומצב הרוח המדוכדך לא ממש גורמים לי לרצות להתלבש יפה. הפתרון שלי בימים הללו הוא חולצת סריג. היא מחממת ופרקטית, נותנת מסגרת יפה לגוף והכי חשוב - מצליחה להוציא אותי מהמוד של "הנה עוד פעם סגר ושוב יש הרגשה שאנחנו נמקים בבית".

חולצות הסריג זכו לפריחה מחודשת בעונה זו, לא מעט בזכות פאשניסטות מוכרות שמעלות תמונות שלהן לבושות בסריגים לעמוד האינסטגרם שלהן, ומראות שהפריט הקלאסי יכול להיראות שיקי. הן מזכירות לנו שלפעמים לא צריך להתאמץ יותר מדי כדי להיראות טוב - במיוחד כשרובנו מחפשות דרכים להישאר אופנתיות בתקופה שבה רוב היום אנחנו מבלות בסביבת הבית.

בכלל, נדמה שחולצות הסריג הן הפתרון המושלם לכל מי שמבלה שעות בפגישות זום. הרי כבר אמרנו - נוחות, נוחות, נוחות ועם קורטוב של שיק. קשה להאמין שאין לכן לפחות סריג אחד בארון, שריד משנים קודמות. ובכל זאת, זה זמן טוב להצטייד בעוד אחד. בחנויות המקוונות ובאתרי האינטרנט אפשר לראות מבחר חולצות סריג, במגוון גזרות - בעלות צווארון גולף, מחשוף וי, מפתח עגול רחב; סריגי אוברסייז, סריגים בגזרות סלים וגם כאלה שחושפים את הבטן. זאת אומרת שכל אחת יכולה למצוא את הגזרה האהובה עליה.

CASTRO

קסטרו 99.90 שח (צילום: עמית שמש)קסטרו 99.90 שח (צילום: עמית שמש)

NEXT

אתר נקסט 107 שקלים (צילום: יחצ)אתר נקסט 107 שקלים (צילום: יחצ)

בוטיק 77

BASH לבוטיק 77 1,416 שקלים (צילום: ללא קרדיט)BASH לבוטיק 77 1,416 שקלים (צילום: ללא קרדיט)

TOMMY HILFIGER ל-FACTORY54

TOMMY HILFIGER, FACTORY 54 589 שקלים (צילום: PR)TOMMY HILFIGER, FACTORY 54 589 שקלים (צילום: PR)

AMERICAN VINTAGE

AMERICAN VINTAGE 99 שקלים (צילום: יחצ)AMERICAN VINTAGE 99 שקלים (צילום: יחצ)

PARFOIS

PARFOIS 174.90 שקלים (צילום: יחצ חול)PARFOIS 174.90 שקלים (צילום: יחצ חול)