אחרי השנה המטורפת שעברה עלינו, הגיע זמן האופטימיות. גם המעצבים והמעצבות של משקפי השמש חושבים כך, והכניסו לקולקציות החדשות שלהם את כל המוטיבים שמסמלים חופש וחיוביות.  

המוטיב הבולט ביותר הוא הצבעוניות. ליתר דיוק צבעי הפסטל, שהשתלטו לא רק על מסגרות המשקפיים אלא גם על העדשות עצמן. הטרנד הגיאומטרי לא פסח אף הוא על המסגרות, והעונה נראה משקפי שמש בצורות ובזוויות חדות, שיוצרות אפקט דרמטי ומלא נוכחות.

הצ'ארמים, אותן תוספות שמעטרות בעיקר צמידי פנדורה ושרשראות, עברו העונה מהתכשיטים אל השרשראות של המשקפיים. בגזרה הזו נראה לא מעט שיבוצים, דיטיילים, בלינג בלינג, שמצטרפים למטאליות מלאת נוכחות, אוברסייזיות, הדפסים מנומרים, שחור־לבן ומסגרות חתוליות. הכל בגדול, הכל נועז, כאילו מישהו אמר לעצמו שבמשך שנה שלמה היינו תקועים בבית ועכשיו כל יום בשמש הוא מסיבה.

טרנד נוסף שתופס נוכחות במשקפי השמש הוא הלוגו של המעצבים. כן, ממש כפי ששם המותג כיכב בגדול על חליפות הטרנינג שליוו אותנו במהלך הסגרים, כעת הלוגו מככב גם על גבי המשקפיים. ולא על הידיות כפי שהיינו רגילים, אלא על הפרונט. כי אם כבר השקעת במשקפיים של מעצבים, כדאי שכולם יידעו זאת.

איך לא הולכים לאיבוד בים הטרנדים? נסי לבחור בזוג שאת יודעת שתרכיבי בלי סוף, זה שיתאים לצבעוניות של המלתחה שלך. בחרי בצבע שמתאים לגון עורך, שיאיר את פנייך ויעניק לך מראה קורן ברגע. וכמובן, על משקפי השמש להתאים למבנה הפנים שלך. לצד הזוג הקלאסי בחרי לך גם זוג משקפי שמש בולט יותר, כזה שעד היום לא חשבת שיהיה לך אומץ להרכיב. אחר כך צאי לרחוב ותראי איך המחמאות לא מפסיקות להגיע, והרי כולנו יודעות שאין כמו מחמאות. 

ERROCA

נטע אלחימיסטר לאירוקה, 1099 שקלים (צילום: טל עבודי)נטע אלחימיסטר לאירוקה, 1099 שקלים (צילום: טל עבודי)

DOLCE & GABBANA

משקפי שמש D&G, 869 שקלים (צילום: יחצ חול)משקפי שמש D&G, 869 שקלים (צילום: יחצ חול)

CAROLINA LEMKE

משקפי שמש CAROLINA LEMKE, 229.90 שקלים (צילום: יחצ)משקפי שמש CAROLINA LEMKE, 229.90 שקלים (צילום: יחצ)

VERSACE

משקפי שמש VERSACE, 1,049 שקלים (צילום: יחצ חול)משקפי שמש VERSACE, 1,049 שקלים (צילום: יחצ חול)

RAY BAN

משקפי שמש RAY BAN, 841 שקלים (צילום: יחצ)משקפי שמש RAY BAN, 841 שקלים (צילום: יחצ)

VALENTINO

משקפי שמש VALENTINO, 1669 שקלים (צילום: יחצ חול)משקפי שמש VALENTINO, 1669 שקלים (צילום: יחצ חול)