הכמיהה הגדולה לחופש בעידן פוסט קורונה הובילו את מיטב מותגי ומעצבי התכשיטים ליצור קולקציות מלאות פריחה מרעננת. בעוד שמדי אביב- קיץ אנחנו מורגלות לראות את מיליארד הדפסי העלים והפרחים שכובשים כל בגד- מחולצה ועד גרביים וכמובן גם במחלקות ההום סטיילינג- משטיחים דרך רהיטים ועד מגבות ואגרטלים, העונה הטבעיות השמחה הזו משתלטת גם על העדיים.

מימין - עגילים פול אנד בר - 25.90 שקל, שרשרת מגנוליה, שרשרת עדיקה - 15 שקל (צילום: מיכאלה בן שבת,אפרת אלון-שמרי)מימין - עגילים פול אנד בר - 25.90 שקל, שרשרת מגנוליה, שרשרת עדיקה - 15 שקל (צילום: מיכאלה בן שבת,אפרת אלון-שמרי)

מרשתות לנערות כגון ADIKA  ו-PULL AND BEAR שמציגים פריחה במחלקת האקססוריז בדמות שרשראות עגילים וצמידים שמשלבים פרחים, דרך פנדורה שמשלבים עלי כותרת של ורדים לתוך צ'ארמס ועד פדני ששיבצו יהלומים כאבקת פרחים, יהלומי פוזיילוב והבורסה לתכשיטים שמציגים טבעיות מלאת גלאם וברק, והאמנית מגלריית FRIDA שמכניסה טבע חי נושם ומלא תנועה לתכשיטים. החומרים הם רבים- מפלסטיקים, רקמות ועד ציפויי זהב, פליזים, זהב וכסף.

מבחינת צבעים השילובים הם רבים, אך נדמה שבניגוד לטרנדים אחרים, גם כשמשלבים מספר צבעים- הכל מדבר בשפה אחידה והרמונית. אי אפשר שלא לתהות ולקשר את זה לרצון הרב שנולד לנו בסגרים בקורונה- לצאת להירגע בטבע. וכך גם רוב הקולקציות; מחד צבעוניות ומלאות חיים ומאידך רכות, רגועות ונעימות. 

מימין - פדני - 16,880 שקל, הבורסה לתכשיטים – 1,428 שקל, יהלומי פוזיילוב – 23,600 שקל (צילום: יח''צ,אורי לבני)מימין - פדני - 16,880 שקל, הבורסה לתכשיטים – 1,428 שקל, יהלומי פוזיילוב – 23,600 שקל (צילום: יח''צ,אורי לבני)

כוחם של התכשיטים שהם משרים אווירה וחותמים את כל הלוק, גם אם את אשת השחור מכף רגל ועד ראש, גם אם את אישה של ג'ינס וטי שירט וגם אם את פאשניסטה מלאת טרנדים. האביב הנוכחי בסימן חירות אמיתית הוא תירוץ נהדר להוסיף את הצורות, הטקסטורות והצבעוניות הקסומות של הטבע אל הלוק שלך, והתכשיטים משלבים את זה בצורה הרמונית ועדינה אך מלאת אמירה. מעתה, אין צורך לרכוש זר פרחים שנובל תוך מספר ימים- תכשיטים פרחים ועלים הם הפתרון המושלם.