אחרי שנה של געגועים לטבע ולחופש - לא מפתיע שאפילו מעצבי האופנה מחפשים דרך להכניס מעט אופטימיות למלתחה שלנו. אחת האפשרויות לכך היא באמצעות חזרה אל טרנד הפרחים האהוב.

הטרנד הפרחוני הוא אחת המגמות הקבועות ביותר בעולם האופנה. מנחם, אופטימי, רב־עונתי, והכי חשוב הוא מצליח להכניס קצת זוהר וחיים למלתחה היומיומית. בעיניי, אין פרינט משמח ושיקי יותר מאשר פרחים, שמקפיצים כל לוק ברגע.

איך לובשים את הטרנד הזה נכון? הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' ממליצה ללכת על בטוח: "שמלה בהדפס פרחוני מכף רגל ועד ראש חוסכת לך את כל ההתלבטות של ההתאמות השונות ואת השאלה מה הולך עם מה. שמלה כזו היא אביבית ומשמחת ולרוב מתאימה לכל שעות היום והערב. בחרי גזרה שמתאימה למבנה גופך, שלבי עם סניקרס, נעלי בובה או כפכפי אצבע - ואת מוכנה".

העונה אפשר למצוא מגוון רחב של הדפסים פרחוניים, מקטנים ועד גדולים, מהמהונדסים ועד המופשטים ביותר. בשל כך יש חשיבות להתאמת ההדפס ללוק שאת רוצה ליצור. אם תרצי לטשטש אזורים מסוימים בגופך, למשל, בחרי בפריט שעליו מודפסים פרחים קטנים וצפופים.

אם החלטת ללכת על פריט אחד פרחוני, זכרי שההדפס הזה עמוס מטבעו - לא משנה אם הוא בשחור־לבן או צבעוני, פרחים קטנים או גדולים - על כן שלבי אותו עם בגד חלק. בחרת בחולצה פרחונית? בחרי במכנסיים בסגנון קלאסי בצבע אחד, ואל תתפתי לשלב אותה עם מכנסיים מודפסים. לא בטוחה איזה צבע עובד הכי טוב? בחרי במכנסיים מצבע אחד שמתנוסס על פרינט הפרחים.  

שמלה ממנגו, 329 ש''ח (צילום: יח''צ)שמלה ממנגו, 329 ש''ח (צילום: יח''צ)

jump&onot, 199 ש''ח (צילום: שי פרנקל)jump&onot, 199 ש''ח (צילום: שי פרנקל)

DOLCE&GABBANA, 2190 ש''ח (צילום: יח''צ)DOLCE&GABBANA, 2190 ש''ח (צילום: יח''צ)

אלדו, 129 ש''ח (צילום: יח''צ)אלדו, 129 ש''ח (צילום: יח''צ)

מאסימו דוטי, 655 ש''ח (צילום: יח''צ)מאסימו דוטי, 655 ש''ח (צילום: יח''צ)

קסטרו 229 ש''ח (צילום: עמית שמש)קסטרו 229 ש''ח (צילום: עמית שמש)

מירית רודריג, 499 ש''ח (צילום: עדי גלעד)מירית רודריג, 499 ש''ח (צילום: עדי גלעד)

NEXT, 65 ש''ח (צילום: יח''צ)NEXT, 65 ש''ח (צילום: יח''צ)

FEYGE (צילום: יח''צ)FEYGE (צילום: יח''צ)

אמריקן איגל, 299 ש''ח (צילום: יח''צ)אמריקן איגל, 299 ש''ח (צילום: יח''צ)

רעות אברהם, 550 ש''ח (צילום: עדי גלעד)רעות אברהם, 550 ש''ח (צילום: עדי גלעד)