מאי משיח, מעצבת שמלות כלה וערב ישראלית, היא צעירה אמביציוזית וחסרת מעצורים. את עיצוביה של משיח ניתן לראות מעת לעת על דוגמניות רבות אך בעיקר על נטלי דדון, שמיטב הלוקים עוצרי הנשימה שלה מורכבים משמלותיה של משיח.

ערב השקת הקולקציה כלל קוקטיילים, נוף הים השלו ואווירת ריזורט ערב קלאסית שהסתיימה בחגיגה אחת גדולה. את אורחי התצוגה הובילו על סירות קטנות בהן ישבו בזמן התצוגה, כשהדוגמניות צועדות על מסלול מצוף ענק באמצע הים. אכן ייחודי ואכן מטלטל, תרתי משמע.

את התצוגה פתחה נטלי דדון לבושה בשמלה לבנה וקיצית ואחריה שאר הדוגמניות יחפות ומרכיבות משקפי שמש תואמים לאווירה המדויקת בה השמש החלה להתעמעם. הקולקציה החדשה מורכבת מצבעי פסטל עזים כשכל שמלה עם הבלעדיות שלה. חלק מהשמלות בנצנוץ עדין, אחרות מסאטן מלא ונוספות עם נגיעות של פרנג'ים שבהחלט גנבו את ההצגה. המינוס: רקע הרצפה הכחולה שקצת חרה בעין.

נטלי דדון. פתחה את התצוגה (צילום: יח''צ מאי משיח)נטלי דדון. פתחה את התצוגה (צילום: יח''צ מאי משיח)


השמלות של מאי משיח בתצוגה (צילום: משה מירון)השמלות של מאי משיח בתצוגה (צילום: משה מירון)


מתוך תצוגת האופנה של מאי משיח (צילום: משה מירון)מתוך תצוגת האופנה של מאי משיח (צילום: משה מירון)


התצוגה, שהתקיימה בחוף מיה, החוף החדש של עומר אדם, הייתה כחלק מהשקת החוף והשיר החדש שלו "פרצופים", בכיכובה של הדוגמנית הסלובנית שאימץ לחיקו בחודשים האחרונים ולוקחת חלק גם בקמפיין המשקפיים שלו לאופטיקנה- מג'ה מלנר. 

מלנר, הנחשבת לאחת הדוגמניות המובילות בדובאי, ואחריה שיירה של כמעט מיליון עוקבים הדוקים באינסטגרם, הגיעה לביקור בארץ הקודש על מנת להמשיך את עסקיה עם השותף החדש. השניים, שהכירו בדובאי, צועדים יחד בדרכים עסקיות ובמהלך התצוגה הושמע שירו החדש של עומר אדם כשמלנר צועדת כאלה יוונית מינימום, על חופי ישראל בהם מבקרת בימים אלו.

הדוגמנית מג'ה מלנר מאחורי הקלעים (צילום: טל חמדי)הדוגמנית מג'ה מלנר מאחורי הקלעים (צילום: טל חמדי)


לתצוגה הנחשקת הגיעו חברות הביצה לחלוק כבוד, רובן לבושות במאי משיח. בין הנופשות ניתן היה לראות את ירדן הראל, עמית פרקש, ליאל אלי, אלין כהן, שר פיטנס, אור שפיץ, שלמור שטרוזמן, אן זיוי וירדן ויזל, הלן הוד מינוס הבעל רגב, טיילור מלכוב מלווה בבויפרנד לירן דנינו ועוד רבים וטובים וכמובן המארח ובעל הבית, עומר אדם.

קארין עליה הגיע לעשות כבוד למאי משיח (צילום: משה מירון)קארין עליה הגיע לעשות כבוד למאי משיח (צילום: משה מירון)

אן זיוי לפני הקוקטייל החגיגי. לובשת שמלה של מאי משיח (צילום: מעריב אונליין)אן זיוי לפני הקוקטייל החגיגי. לובשת שמלה של מאי משיח (צילום: מעריב אונליין)


את הערב ניתן לסכם בשלוש מילים: מסיבת פרידה לקורונה. אמנם שבוע האופנה השנה הוצג על מסכי רשת 13, אך ההרגשה של להגיע ולחוות פיזית תצוגת אופנה כמו בימים הנורמטיביים של פעם, הייתה תזכורת מרעננת שאנחנו בכיוון הנכון, מלווים באנשי תעשיית אופנה ישראלית מוכשרים עם רעב בעיניים וכשרון בידיים.