ביום ראשון הקרוב נחגוג את החג שנחשב לקרנבל הגבינות והפשטידות. איכשהו קרה שתאגידי החלב הפכו את שבועות לחג שנצבע כולו בלקטוז ומוצרים בלבן. ההופעה בארוחות החג השונות תהיה בהתאם והגוון הבהיר שנוטה להתלכלך בשניות, יהיה הכוכב. למפגשים עם החברים, המשפחה והקרובים נגיע בחולצה לבנה מכופתרת, טי שרט בצבע לבן, מכנסיים לבנים או נעליים לבנות שייתנו את הטאצ' החגיגי מבלי להתאמץ.

פולו ראלף לורן ל-FACTORY54. חולצה – 499 שקל (צילום: יח''צ)פולו ראלף לורן ל-FACTORY54. חולצה – 499 שקל (צילום: יח''צ)

בכתבות מהסוג הזה מגיע הקטע שמסביר לך מה המשמעות של הצבע הלבן. אז נכון, לגוון הלבן יש משמעות של דף חלק, ניקיון, קדושה וטוהר אינסופי. גיבובי הממבו ג'מבו האלה בטוח לא כזה מדברים אליך ואתה רואה בו צבע חגיגי או כזה שיככב עליך באירועים מיוחדים. אז הנה לך גם חג, גם אירוע מיוחד. זה בדיוק הזמן להצטייד בלוק לבן וחגיגי.

COS, חולצה - 295 שקל, מכנסיים - 395 שקל (צילום: יח''צ)COS, חולצה - 295 שקל, מכנסיים - 395 שקל (צילום: יח''צ)

רגע לפני שאתה מתעטף בלבן, כדאי שתזכור שלא חייבים לאמץ מראה של גורו מכת מסתורית ומפוקפקת באשרם. לא פעם פריטים לבנים בודדים יתנו את הטאצ' הייחודי והמתבקש. עם חולצה לבנה מכופתרת, פולו או טי שרט מגניבה תוכל לשלב מכנסיים בגוונים ניטרליים או צבעוניים. מכנסיים בגזרה ישרה או סקיני בצבעי אבן, חום, כאמל או ג'ינס ישברו את החגיגיות של כל הדבר הזה ויגרום לך להרגיש נוח. 

AMERICAN VINTAGE. מחיר: 249 שקל (צילום: יח''צ)AMERICAN VINTAGE. מחיר: 249 שקל (צילום: יח''צ)

אם אתה רוצה לאמץ מראה קז'ואלי תוכל לצוות להופעה מכנסי ברמודה קצרים בגווני שחור, לבן, בז', חום, תכלת, צהוב או ירוק. מראה השחור לבן עלול להפוך אותך לחתן בפוטנציה וכדאי שתזהר איתו- אלא אם זאת המטרה ואז לך על זה בגדול. הכי חשוב הוא שבין הביסים מהפשטידה, הפיצה והעוגה תזהר לא להתלכלך כי זה ידוע שהצבע הלבן לא כזה מתחשב.

לי קופר. חולצה - 199.90 שקל (צילום: עופר חגיוב)לי קופר. חולצה - 199.90 שקל (צילום: עופר חגיוב)