אפשר להגיד שכמעט התרגלנו אבל אחרי רעשי רקע כמו מגפה עולמית ומבצע צבאי - עונת האירועים נפתחה סוף סוף, ורבים ממהרים לקיים חתונות ומסיבות. בניגוד למה שהכרנו נראה שבתקופה הקרובה עולם האירועים מעלה הילוך וחוזר במלוא העוצמה. חתנים וכלות לא מוותרים על היום המיוחד וחוגגים אותו באקסטרים. ידוע שכשמדברים על חתונות הפוקוס הוא על הכלה. האיפור, השיער ואיך לא – השמלה נחשבים לחלק המרכזי באירוע. אבל היי, בואו לא נשכח שיש כאן עוד מישהו שחוגג וגם הוא צריך לדפוק הופעה.

קסטרו. ז'קט: 499 שקלים. מכנסיים: 259 שקל (צילום: טל קרת)קסטרו. ז'קט: 499 שקלים. מכנסיים: 259 שקל (צילום: טל קרת)

שוק חליפות החתן הרותח מגלגל כ- 40 מיליון שקלים בשנה, שאין בה קורונה וסגר. יש חתנים שמשקיעים בחליפה בדיוק כפי שבת הזוג משקיעה בשמלת הכלה. בשנים האחרונות אנחנו מגלים מעצבים ישראלים שנחשבים לשם דבר בתחום דוגמת מעוז דהאן לנובוריש דוג, אלירן נרגסי, אור יאיר ביטון למותג HIGHLIGHT STUDIO ודורון אשכנזי הוותיק. כל מעצב מדבר בשפה המאפיינת את הקו העיצובי שלו וחתנים שרוצים לשבור שגרה ולהפתיע בלוק מקורי ומנצח בגוונים וגזרות מקוריות פונים לאנשי המקצוע תוצרת הארץ. 

פולגת. ז'קט: 799.90 שקל. מכנסיים: 399.90 שקל (צילום: דודי חסון)פולגת. ז'קט: 799.90 שקל. מכנסיים: 399.90 שקל (צילום: דודי חסון)
 

לצידם של המעצבים המקומיים מוצעות חליפות של מותגי אופנה ישראליים דוגמת קסטרו, פולגת ובגיר. שם מככבים טרנדים פופולריים לצד הקווים הקלאסיים והנקיים למי שמעוניין בלוק סולידי ומרשים. חשוב לציין שהיתרון ברכישה ברשתות אלו הוא המחיר האטרקטיבי והנגיש.

חליפה בעיצוב אור יאיר ביטון ל-HIGHLIGHT STUDIO. חליפה: 3,500 שקל (צילום: הילה חן)חליפה בעיצוב אור יאיר ביטון ל-HIGHLIGHT STUDIO. חליפה: 3,500 שקל (צילום: הילה חן)
 

אם אתם מעוניינים להשקיע, תוכלו למצוא את החליפות היוקרתיות ומותגי העל האהובים בפקטורי 54 ובאמור. שם יחכו לחובבי המותגים מעצבי העל ובתי האופנה הנחשבים דוגמת דיסקוורד, דולצ'ה וגבנה, ולנטינו וארמני. בית האופנה הוגו בוס מציעים פריטים מקולקציה שעוצבה בשיתוף פעולה מסקרן עם פורשה, חברת מכוניות היוקרה הגרמנית. בתי האופנה לא מתפרעים ומבינים שחליפות בגוונים בטוחים כמו שחור, אפור, אבן וכחול יעשו את העבודה בדרך לחופה.

הוגו בוס X פורשה ל- FACTORY54. ז'קט: 2,490 שקל. מכנסיים: 990 שקל (צילום: יח''צ)הוגו בוס X פורשה ל- FACTORY54. ז'קט: 2,490 שקל. מכנסיים: 990 שקל (צילום: יח''צ)

בעוד שכלות משכירות שמלה לאירוע, השכרת חליפות חתן נחשבת פחות פופולרית מקנייה. החליפות משמשות חתנים רבים לאירועים נוספים. אנחנו אוהבים פרקטיות ויעילות ולכן משתמשים בפריטים השונים מהחליפה בשידור חוזר ולובשים אותם בנפרד – מה שהופך את הקנייה למשתלמת במיוחד.