עולם האופנה מציע לנו בכל עונה לאמץ טרנדים חדשים. לצד מגמות אופנתיות זניחות ותמוהות, עומדות אופציות לוהטות יותר, שקופצות לביקור פעמים רבות. כזה הוא טרנד שנות ה־70, שנחשב לאהוב במיוחד, עד שנראה שאין ראוי ממנו לקבל מעמד של תושב קבע בישראל. בשנים האחרונות הוא מבליח בגרסאות שונות ומקבל בכל פעם פרשנות אופנתית עדכנית, מה שמסביר את האהבה ללא תנאי שלה זוכה המגמה הכי צבעונית ומשוחררת של עולם האופנה.

באופן לא מפתיע מככבות הסבנטיז בקולקציות האביב־קיץ של בתי אופנה נחשבים דוגמת ורסאצ'ה, מיסוני, קלואה, אטרו והאחיות ניקי וסימון צימרמן. בתפריט נגלה שמלות מקסי בוהמייניות, שמלות טרפז נוטפות שיק, מכנסי פדלפון וחולצות וגופיות משוחררות ברוח התקופה.

ההשפעות של שנות ה־70 מקבלות במה ראויה הודות להדפסים בעלי נוכחות וצבעוניות עשירה, שמעניקים מראה קליל וצעיר. הפסים זוכים גם הם לטיפול מסור ויש להם מגוון עיצובים - דקיקים ומרומזים וגם עבים ובעלי נוכחות. השנה גם הטבע לא מוותר על החגיגה ובא לידי ביטוי בהדפסי עלים, פרחים ומוטיבים שמזכירים לנו את המילה החביבה על רבים מאיתנו - חופש.

הגוונים השולטים מרימים קרנבל צבעים קיצי ושמח. צבעוניות עשירה של כחול, אדום, כתום, צהוב, ירוק וסגול לצד גוני אדמה וחול. אם זריקת הצבע הזאת לא מספקת, תוכלו לאמץ את טרנד הטאי דאי, אותה טכניקת צביעה שמערבבת שלל גוונים לכדי הדפס צבעוני, מקפיץ ומרענן, שנותן טאץ' ייחודי לפריט. גם כאן חשוב לעשות את זה נכון, ולזכור שלא כדאי לאמץ בלוק אחד את כל המגמות שמגיעות משנות ה־70. 

ברשקה אוברול 199 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)ברשקה אוברול 199 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)

VANS XChris Johansson 349.9 שקלים (צילום: יח''צ)VANS XChris Johansson 349.9 שקלים (צילום: יח''צ)

PULL AND BEAR טופ סריג 129.9 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)PULL AND BEAR טופ סריג 129.9 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)

STRADIVARIUS סטרדיווריוס 75.90 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)STRADIVARIUS סטרדיווריוס 75.90 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)

FACTORY54 ZIMMERMANN 5790 שקלים (צילום: יח''צ)FACTORY54 ZIMMERMANN 5790 שקלים (צילום: יח''צ)

FACTORY54 VERSACE 3590 שקלים (צילום: יח''צ)FACTORY54 VERSACE 3590 שקלים (צילום: יח''צ)

ADIKA מכנסיים 119 שקלים (צילום: זיו שמש)ADIKA מכנסיים 119 שקלים (צילום: זיו שמש)

ASIA שמלה 1590 שקלים (צילום: כפיר עינב)ASIA שמלה 1590 שקלים (צילום: כפיר עינב)


 

ZARA זארה 159.90 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)ZARA זארה 159.90 שקלים (צילום: יח''צ חו''ל)