בקיץ הישראלי החום והלחות מקפידים לעשות כאן שעות נוספות. בעוד שחברו האירופאי מסתובב באין מפריע במכנסיים ארוכים, נאלץ הגבר הישראלי להצטייד במכנסי ברמודה שיספקו לו את המראה הנכון והעדכני בחודשי הקיץ. מכנסי הברמודה מהווים אלטרנטיבה ראויה והולמת ללוק מנצח שמגיע במגוון סגנונות. זאת כנראה הסיבה שהמכנסיים הארוכים נזנחים והמכנסיים הקצרים שמאלצים אותנו לא פעם להתמודד עם מראות קשים, לא יילקחו בכלל בחשבון. 

scotch&soda ל- STORY. מחיר: 350 שקל (צילום: יח''צ)scotch&soda ל- STORY. מחיר: 350 שקל (צילום: יח''צ)

הגזרות, הצבעים והדגמים הם רבים ותוכלו ליצור בעזרתם את הלוק הנכון עבורכם. לצד מכנסי ברמודה מחויטים בגזרה ישרה, תגלו דגמי ברמודה ג'ינס או כאלה במגוון צבעים. גם דגמ"חים עמוסי כיסים ורוכסנים יהוו אופציה ללוק אורבני. אופנת הרחוב העדכנית תאפשר לכם למצוא שלל דגמים של מכנסיים במגוון אורכים אבל כאן כדאי להזהר מתאונות אופנתיות סופר מחרידות. מכנסיים באורך 7/8 או 3/4 עלולים ליצור מראה של רגליים קצרות ולכן אם אינכם מתחזקים נוכחות מרשימה שמתנשאת גובה, כדאי לוותר על הרעיון אלא אם התכנון הוא לאמץ לוק של אחד משבעת הגמדים.

אמריקן איגל ל- TERMINAL X. מחיר: 199.90 שקל (צילום: יח''צ)אמריקן איגל ל- TERMINAL X. מחיר: 199.90 שקל (צילום: יח''צ)

גם כשמדובר במכנסי ברמודה יגלו הגברים סקאלה של אפשרויות, מותגים, מעצבים ומחירים. לצד מותגים נגישים תגלו שגם בתי האופנה הנחשבים מציעים לכם אופציות לוהטות לימי הקיץ. למרות המודעות האופנתית שפיתח הגבר הישראלי לדגמים חדשים, בסוגיית הצבעים הוא עדיין מפגין סולידיות. השחור צועד בראש ולאחריו מניפת הצבעים שכוללת את הכחולים, האפורים והחומים שם מככבים גווני הבז', האבן והכאמל. הלבן עובר העונה לקדמת הבמה בלא מעט רשתות וגווני החאקי שומרים על יציבות. אם אתם ממש נועזים תמצאו צבעים קיצים של צהוב, כתום, ירוק, אדום ותכלת. 

ZARA. מחיר: 169.90 שקל (צילום: יח''צ)ZARA. מחיר: 169.90 שקל (צילום: יח''צ)

AMERICE VINTAGE. מחיר: 410 שקל (צילום: יח''צ)AMERICE VINTAGE. מחיר: 410 שקל (צילום: יח''צ)