אם אתם עוקבים של המדור, בטח שמתם לב לקיטורים שלי על השיממון האופנתי של העונות האחרונות ולסלידתי העקבית מאופנת חליפות הטרנינג שהשתלטה על העולם.

כעת, אחרי שנה וחצי שבהן בילינו את רוב זמננו בבית, נראה שעולם האופנה מתעורר לאטו ובינתיים פיתח אובססיה קלה לכל מה שבוהק ומנצנץ. עכשיו, כששוב מדברים איתנו על עלייה בכמות המאומתים ושוב נשמעות קריאות להגבלות ולסגר - אני שמחה לאמץ קצת בלינג בלינג לחיים ובעיקר למלתחה שלי.

מעצבי אופנה מובילים כמו שאנל, ולנטינו, בלמיין, איזבל מארנט ולואי ויטון היו הראשונים שהחזירו את האור לחיים שלנו בעזרת שימוש נרחב בבדי סאטן, פאייטים ושלל בדים סינתטיים מבריקים. את המגמה המנצנצת אפשר לראות בכל הקולקציות שלהם: שמלות, חצאיות, מכנסיים סמי־מחויטים, תיקים, נעליים וחגורות.

במרכז הטרנד - שבדרך כלל מקושר לתקופת הדיסקו, וממנו אנחנו זוכים למנה מדי כמה עונות - הצבע הכסוף. לצדו אפשר לראות שימוש בצבעים בוהקים אחרים כמו זהב ונחושת. לכל העושר הזה נכנסים בדי סאטן, שמקבלים שדרוג ונראים כאילו הבזיקו עליהם אבק כוכבים. כמו כן עושים המעצבים שימוש בצבעים חיים כמו ורוד מג'נטה, ירוק, אדום ועוד.

מאחר שמדובר על פריטים במראה דומיננטי, חשבו היטב לפני שאתן בוחרות את הפריט שיתאים למלתחה שלכן. בחרו את זה שישרת אתכן יותר מפעם אחת; כזה שתוכלו לאבזר בדרכים שונות, כך שתוכלו לנצל אותו לכל אורך העונה. ואם שמלה מנצנצת היא לא בדיוק הטעם שלכן, תמיד תוכלו לשדרג את השמלה השחורה הקלאסית בעזרת אקססוריז מנצנצים.

שמלות מנצנצות: Disel, Asia, Reserved (משמאל לימין) (צילום: אסף לוי,יחצ,עינב כפיר ורותם לובל)שמלות מנצנצות: Disel, Asia, Reserved (משמאל לימין) (צילום: אסף לוי,יחצ,עינב כפיר ורותם לובל)


אקססוריז: חגורה (Bershka), נעל (Spring), תיק (Furla) (צילום: יחצ חול,יחצ)אקססוריז: חגורה (Bershka), נעל (Spring), תיק (Furla) (צילום: יחצ חול,יחצ)

מימין לשמאל: מנגו, H&M, Factory54 (צילום: הנס מוריץ,PR,יחצ חול)מימין לשמאל: מנגו, H&M, Factory54 (צילום: הנס מוריץ,PR,יחצ חול)