לא רק הרוחות הסתוויות שמנשבות בחוץ מבשרות על חילופי המשמרות של מזג האוויר, גם קולקציות הסתיו של המעצבים האהובים ורשתות האופנה שהפציעו בחנויות ובאתרי האינטרנט מעידות על כך שתמה עונה.

כמו בכל עונה, גם בסתיו הקרוב פלטת הצבעים זוכה לעדכון גרסה, ועכשיו, כך נראה, הגיע תורו של הלבנדר לפרוח. לבנדר, או אזוביון בשמו העברי והלא סקסי בעליל, הוא צמח שממנו מפיקים שמנים ובשמים, והוא גם מאובזר בכמה יתרונות בריאותיים לעור הפנים, השיער והגוף. הצבע, שזכה לעבור בעונה הנוכחית לקדמת הבמה, משלב ורוד, סגול לילך, אפור וכחול, שיוצרים יחד בהרמוניה מושלמת את הטון הרומנטי והעדין של הלבנדר.

טרמינל איקס, מותג טרמינל איקס, סריג ריב עם צווארון גולף, 99.90 ש''ח  (צילום:  דימה טליאנסקי)טרמינל איקס, מותג טרמינל איקס, סריג ריב עם צווארון גולף, 99.90 ש''ח (צילום: דימה טליאנסקי)


בסיועו האדיב תוכלי ליצור שלל לוקים בסגנון בוהו שיק, במראה נערת פרובנס וגם טוטאל לוק זוהר להופעה מנצחת בערב שתסחט לא מעט מחמאות. הלבנדר יעשה עבורך את העבודה גם בגרסת פסטל רכה וגם כשהוא דומיננטי ובעל נוכחות.

קאלה: חולצת צווארון - 166 ש״ח; חצאית - 202 ש״ח (צילום: ניר יפה)קאלה: חולצת צווארון - 166 ש״ח; חצאית - 202 ש״ח (צילום: ניר יפה)


בקולקציות סתיו 2021 המוצעות ברשתות האופנה ואצל המעצבים הנחשבים תגלי שלל פריטים בגוון הנשי והרומנטי שיסייעו לך להעניק זריקת צבע מעודנת. את יכולה לבחור במראה שכולו אאוטפיט בצבע הפרח הסגלגל או לשלב פריטים בגון הלבנדר עם גוונים נוספים שיספקו ניגודיות ועניין להופעה.

קסטרו: חולצת סאטן 169.90 ש\'\'ח, מכנסי סאטן רחבים 169.90 ש\'\'ח; מירית רודריג חורף 21: חולצה 529 ש\'\'ח, מכנסיים 399 ש\'\'ח; שמלת מקסי סגול של המותג טוטון ב-374 שקל (צילום: שרבן לופו,דנה קרן,שלו אריאל)קסטרו: חולצת סאטן 169.90 ש\'\'ח, מכנסי סאטן רחבים 169.90 ש\'\'ח; מירית רודריג חורף 21: חולצה 529 ש\'\'ח, מכנסיים 399 ש\'\'ח; שמלת מקסי סגול של המותג טוטון ב-374 שקל (צילום: שרבן לופו,דנה קרן,שלו אריאל)

בגדים בצבע לבנדר (צילום: יח''צ,אסף לוי)בגדים בצבע לבנדר (צילום: יח''צ,אסף לוי)

אין ספק שלצד גוני האדמה והשלכת, שנחשבים לדיירי קבע בקולקציות הסתיו, נעים להרגיש גם רוחות של שינוי. נראה שהודות להופעת האורח של הלבנדר, שמוסיף טאץ' מסקרן, זכינו גם בעונה הסגרירית להכניס קצת צבע לחיים. 

אביזרים בלבנדר (צילום: יח''צ,מיכאל טופיול,עמירם בן ישי)אביזרים בלבנדר (צילום: יח''צ,מיכאל טופיול,עמירם בן ישי)

אופנה בלבנדר (צילום: יח''צ,אודי דגן)אופנה בלבנדר (צילום: יח''צ,אודי דגן)

בגדים בלבנדר (צילום: יח''צ,יח''צ חו''ל)בגדים בלבנדר (צילום: יח''צ,יח''צ חו''ל)