אם אתן עוקבות אחר המדור, לא יכולתן לפספס את הביקורת שלי על המיקרו-מיני שהשתלט על הקולקציות העונה. והנה, שוב תשמעו ממני התמרמרות קלה - והפעם בגזרת הקרופ־טופ, חולצת הבטן הידועה לשמצה משנות ה־90.

בכלל, נראה שבתי האופנה, בראשם Miu Miu, החליטו לחסוך בגזרת הבדים. הם קיצצו את חולצות הבטן עד לרמה שהן חושפות לא רק את פס הבטן התחתונה אלא גם את שרירי הבטן העליונים, עד קו החזייה, כך שלא נשאר דבר לדמיון.

ואם זה נשמע לכן מוגזם, דעו שלא רק החולצות התקצרו עד כדי כלום, אליהן הצטרפו גם הסווטשירטים, הסריגים והז'קטים - כך שאם אתן חולמות על מראה שכבות מחמם, זה לא הטרנד בשבילכן.

בעיניי הטרנד הזה מתאים לבנות העשרה ולמכורות לכושר שרוצות לחשוף את הבטן הדקיקה והלא מפולטרת שלהן. אם עברת את שנות ה־20 שלך ואת בכל זאת מתחברת לטרנד, תשתדלי לשלב אותו במתינות - או לכל הפחות לא ללכת על טוטאל לוק של קרופ־טופ ומיני קטן.

מה שבכל זאת יגרום לך להיראות מעודכנת בלי להסתכן במראה פתטי, הוא לבחור חלק תחתון בגזרה גבוהה (מכנסיים או חצאית) ולשלב אותו עם ז'קט קצרצר או טופ. כך תוכלי לחשוף חלק מהבטן בלי להרגיש עירומה לגמרי. דרך נוספת ולגמרי בטוחה היא לזרוק מעל כל הלוק ז'קט אוברסייז, שיאפשר לך להתעטף בכל עת.  

קרופ טופ (צילום: יח''צ חו''ל,הנס ומאוריץ)קרופ טופ (צילום: יח''צ חו''ל,הנס ומאוריץ)

קרופ טופ (צילום: יח''צ)קרופ טופ (צילום: יח''צ)


קרופ טופ (צילום: יח''צ)קרופ טופ (צילום: יח''צ)

קרופ טופ (צילום: יח''צ)קרופ טופ (צילום: יח''צ)