לא ברור אם זה בגלל השנתיים של הקורונה או החיבה הגדולה שלנו לספורט, אבל אין ספק שהעונה אנחנו עדים לפריחה מחודשת של מכנסיים בגזרת טייטס, שמשתלבים במלתחה שלנו גם הרחק משעות הפנאי.

אם לפני שנתיים לא היינו יכולים אפילו לדמיין שאחת הקולגות שלנו תגיע למשרד בטייטס ספורטיביים - כיום המראה הזה הפך לשכיח. יותר מזה, המראה הספורטיבי החזיר לתודעה גם את גזרת הטייטס הקלאסיים, שאיתם אנחנו מנהלות רומן זה כמה שנים. אז אומנם לא מדובר בפריט פורץ דרך, אבל עם הבד והצבע הנכונים, הם בהחלט יכולים להפוך לפריט חובה בארון שלנו.

למה אני אוהבת טייטס? בעיקר בשל הגמישות שלהם, מכל הבחינות. הם מתאימים לכל מבנה גוף, שומרים על הגוף אסוף והם מגוונים - מה שאומר שאפשר ללבוש אותם לכל מטרה, מקפיצה לקפה השכונתי ועד לבילוי לילי.

בתי האופנה לקחו את הטייטס לאקסטרים ובחלק מהמקרים, במקום להסתיר את הרגליות, כפי שהיה נהוג עד היום, הם דווקא מעצימים אותן. המראה של הרגלית המבצבצת מעבר לקו הנעליים מהווה סיומת מגניבה לפריט הקלאסי.

מבחינת הבדים, העונה אפשר לראות גיוון רב, החל מבדים דמויי עור, דרך לייקרה ואפילו סריג. גם מבחינת צבעוניות והדפסים קיים עושר רב, כך שכל אחת יכולה למצוא לה את הטייטס הנכונים לה. 

טייטסים חורף-אביב 2022 (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)טייטסים חורף-אביב 2022 (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)

טייטס: קסטרו, H&M, מנגו (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)טייטס: קסטרו, H&M, מנגו (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)

טייטס: טומי הילפיגר, GUESS, גולף (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)טייטס: טומי הילפיגר, GUESS, גולף (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)

טייטס: טרמינל X, RESERVED, פול אנד בר (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)טייטס: טרמינל X, RESERVED, פול אנד בר (צילום: יח''צ,אסף לוי,זוהר שטרית,עמית שמש,באדיבות מנגו,הנס ומאוריץ)