עוד מעט נתראה עם הקרובים שלנו, כולנו נלבש את מיטב מחלצותינו, נשב מול השולחן החגיגי הערוך ונהיה מוכנים לרגע שבו נצטרך לפתוח כפתור אחרי ארוחה מוגזמת - כמיטב המסורת.

ערב חג פסח מסמן את התקופה שבה אנחנו משילים מעלינו את בגדי החורף הכבדים, נושמים לרווחה אחרי הסידורים, הקניות והניקיונות, ומתמקדים לרגע בסביבה הקרובה - בבני הבית, במשפחה ובחברים. אם חלקנו בחר ללבוש לבן בערב החג, זה לא במקרה. לבן מסמל עבורנו חגיגיות.

furla, קונוורס באתר shoes online, ו-scoop (צילום: יח''צ)furla, קונוורס באתר shoes online, ו-scoop (צילום: יח''צ)

cos, parfois, spring (צילום: יח''צ)cos, parfois, spring (צילום: יח''צ)


לצד הצבע האופטימי והצחור, הערב נראה שלל פריטים בצבעי פסטל, שמצאנו בקולקציות האביב והחג החדשות. הפסטלים (ורוד, צהבהב, ירקרק, סגלגל ותכלת) הם סממן ברור לבוא האביב. הם משדרים רוך ואופטימיות ומתאימים לכל גוני העור - ובעיקר לגוון המתקבל לאחר השיזוף הקל שמגיע עם העלייה בטמפרטורות.

reserved, marc cain, h&m (צילום: יח''צ)reserved, marc cain, h&m (צילום: יח''צ)

tommy hilfinger לפקטורי 54, Bash לבוטיק 77, & other stories (צילום: יח''צ)tommy hilfinger לפקטורי 54, Bash לבוטיק 77, & other stories (צילום: יח''צ)

קולקציות החגים העונה עשירות בגוני פסטל יפהפיים, בדגש על ורוד, ששולט במגמה. אחריו בתור מגיע הצבע ירוק פיסטוק. אם את בוחרת ללבוש את אחד מצבעי הפסטל לערב החג, את בהחלט יכולה לשלב אותו עם לבן לקבלת מראה רומנטי ונקי. למשל, שמלה לבנה עם נעליים בצבע פסטל או מכנסיים לבנים עם טופ צבעוני.

צילום: יחצילום: יח

אם את מחפשת לוק שייתן לך יותר נוכחות, תוכלי לעשות זאת בקלות על ידי שילוב של כמה צבעי פסטל יחד. כך תצרי מראה רבגוני, אך עדיין תיראי קלאסית וחגיגית.