"עמותת נהרה" הפועלת בשיתוף קרן ראשון העוזרת לילדים ומתבגרים הנמצאים בסיכון, תומכת ומעניקה להם כלים שונים להתקדם ולהתמודד עם החיים, תקיים לראשונה ב-24 במאי את יריד תרומה בסטייל. יריד חוויתי המיועד לכל המשפחה ויאפשר לעם ישראל לפתוח את הלב ואת הכיס לצורך רכישת פריטי אופנה ועיצוב ייחודיים ולתרום להעצמת בני נוער. היריד יתקיים בחלל ובחצר מוזיאון ראשון לציון. הכניסה חינם ופתוחה לקהל הרחב.

היריד מיועד לכל המשפחה יהיה גדוש בדוכני אופנה, עיצוב ולייף סטייל שונים ומגוונים, שפריטיהם יוצעו לרכישה כתרומה לעמותה ולעבודת הקודש אותה עושה במשך השנה לקידום ילדים ונוער בסיכון. כך לדוגמא, אחד הדוכנים המסקרנים אותם תפעיל העמותה יהיה זה אשר יציע פריטי אופנה הישר מארונם הפרטי של סלבריטאי וידועני ישראל שנתרמו לצורך היריד. בין היתר, שמלה של מאיה וורטהיימר, זוגות מגפי עור מארונן של רוסלנה רודינה ואורנה בנאי, ז'קט עור של לוסי אהריש, נעליים, חגורת עור ומכנס סווטשירט של אסף גורן, מסכה ונציאנית של חנה לסלאו, תקליט דיגיטאלי ממיטב להיטיה של ציפי שביט, מכנסי ספורט של ירדן אדרי, ספר בישול חתום של השף מאיר אדוני, קערות בעבודת יד של איריס קדישמן ופריטים חד פעמיים רבים נוספים.

רוסלנה רודינה ליריד תרומה בסטייל למען ילדים ונוער (צילום: יח''צ)רוסלנה רודינה ליריד תרומה בסטייל למען ילדים ונוער (צילום: יח''צ)

עוד ניתן יהיה למצוא ביריד מגוון רחב של דוכני אופנה ממעצבי אופנה וותקים וצעירים, בגדי יד שנייה, אקססוריז, ציורי שמן, פריטי אומנות ונוי, עבודות קרמיקה ואומנות שיצרו בנות ממעון צופיה לילדות ונערות בסיכון, שגם תפעלנה את הדוכן ועוד. 

לדברי נאוה הראל- כרמלי, יו"ר ומייסדת עמותת נהרה, "אחד העקרונות המנחים אותנו כעמותה הוא כי בני הנוער אשר עבורם נאספות התרומות יתרמו בחזרה לקהילה. לכן, חלק גדול ממפעילי הדוכנים והיריד יהיו בני נוער בסיכון שיהיו שותפים גם לפרויקט זה ויפעילו את הדוכנים ופעילות היריד בעצמם". כמו כן, בני הנוער משתתפים במהלך השנה בפרויקטים התנדבותיים רבים שונות למען הקהילה והסביבה, כמו ניקוי חופים, עזרה לנזקקים, אמץ קשיש ועוד.

יריד "תרומה בסטייל" יפעל ב-24 במאי (יום שלישי) בחלל ובחצר מוזיאון ראשון, אחד העם 2, ראשון לציון. שעות פעילות: 15:00-21:00.