עמותת חום למען ילדים במצוקה השיקה אתמול את חנות הקונספט של העמותה חום Brands בקניון שרונים בהוד השרון.  החנות הוקמה ביוזמתה של איימי קורמן־משעל, מייסדת עמותת חום, וליהי סונק, מנכ"לית חברת Meex נדל"ן. טקס גזירת הסרט התקיים במעמד נשיאת העמותה ג'ודי שלום ניר מוזס, יו"ר העמותה ניסים משעל ויזם הנדל"ן יוסי אברהמי, אחד התורמים הגדולים לעמותה.

חום מסייעת ליותר מ־5,000 ילדים שחיים מתחת לקו העוני על ידי חלוקת מזון, ביגוד ותרופות, מתן שיעורי עזר ועוד. החנות היא ללא מטרות רווח, כאשר כל ההכנסות ייתרמו למען המשך המאמץ של העמותה לקיים ואף להגדיל את פעילותה.  הביגוד שיוצע למכירה בחנות נאסף מתרומות של חברות בעלות מותגים בינלאומיים מובילים. 100% מההכנסות ייתרמו במטרה לצמצם את אחוז המשפחות הנזקקות בישראל על ידי רכישת מזון וביגוד.

נשיאת העמותה ג'ודי שלום ניר מוזס: "חום היא כיום אחת העמותות הגדולות הפעילות בישראל. אי אפשר להישאר אדישים לנוכח המציאות העגומה, כאשר קרוב ל־30% מהמשפחות בישראל נמצאות מתחת לקו העוני. "אנחנו גאים בשיתוף הפעולה עם מתחם שרונים, ופתיחת החנות מהווה צעד נוסף שישפיע רבות על היכולת להגדיל את הפעילות וההשפעה של העמותה על מנת להמשיך להעניק למשפחות נזקקות".

מנכ"לית מתחם שרונים ליהי סונק הוסיפה: "המתחם רואה בחיבור לעמותה חלק מהחזון לקידום המובילות החברתית והתרומה לקהילה. הפנייה של העמותה לפתיחת חנות במתחמנו ריגשה אותנו ונענתה בחום ובאהבה, מתוך הבנה של סיוע לצורך של ארגוני קהילה לשפר את יכולת הכנסותיהם ולהמשיך להעניק טוב עבור הקהילה הישראלית". 

סונק הוסיפה כי המתחם ממשיך בהדרגה לאמץ פרויקטים ייחודיים להטמעה, על ידי שילוב של חנויות שונות שמטרתן להגדיל את הרווחה החברתית.  נראה כי דווקא בימים שבהם המדינה נכנסת לסחרור נוסף של מערכת בחירות, נושאי רווחה יורדים מסדר היום והתקציבים תקועים. בד בבד הצורך של האוכלוסיות המוחלשות לצרוך ולהידפק על דלתות העמותות לא פוחת. 

העמותות בישראל נאלצות למצוא חלופות יצירתיות כדי להמשיך לממן את עצמן ולייצר מקורות הכנסה ותרומות, כדי להפחית את מספר המשפחות הנזקקות ולספק את צורכיהן.  באירוע השתתפו ציפי שביט ובעלה אבישי, מגישות תוכנית הבוקר מירי מיכאלי ורותם ישראל, כוכב הנוער קווין רובין, אמירה בוזגלו, איש העסקים יוסי אברהמי ועוד.