אם חשבתן שהקיץ הזה יהיה כולו פסטלים ופרחים, כדאי שתשימו לב לאחד הטרנדים החזקים שמשתלטים על המלתחה: צבעי הניאון, ובראשם הצהוב. אם חשבתן שהקיץ הזה לא יכול להיות לוהט יותר, תפקחו את העיניים ותתכוננו להסתנוור.

פריטים בצהוב ניאון (צילום: יח''צ,עדי הלמן,עמיר צוק,לירון ויסמן)פריטים בצהוב ניאון (צילום: יח''צ,עדי הלמן,עמיר צוק,לירון ויסמן)

אי אפשר להתעלם מהדומיננטיות של הצהוב הזוהר שהגיע למחוזותינו. הוא בוודאי לא מתאים למי שלא אוהבת להתבלט או למי שמחפשת לוק ניטרלי, אך אם את רוצה לסובב ראשים, בחרי בפריטים בצהוב ניאון, וכמה שיותר ממנו. כן, זה אומר פריטים מכף רגל ועד ראש. אם זה למשל במראה מונוכרומטי שמשלב חולצה ומכנסיים, או באמצעות שמלת מקסי עם שלל אביזרים תואמים.

פריטים בצהוב ניאון (צילום: עדי הלמן,עמיר צוק,לירון ויסמן,יחצ)פריטים בצהוב ניאון (צילום: עדי הלמן,עמיר צוק,לירון ויסמן,יחצ)

כמובן שאפשר להתחיל בקטן. המדפים מלאים בתיקים ובנעליים בצהוב זוהר, שרק מחכים להשלים הופעה. וכן, גם אם את לובשת חום או בז' או שמאז ומעולם סימן ההיכר שלך הוא לוק שחור, פריטים צהובים ישדרגו את המראה שלך. ואם את בשלב מתקדם יותר, לכי על חצאית או שמלה מתנפנפת.

פריטים בצהוב ניאון (צילום: יח''צ,עדי הלמן,עמיר צוק,לירון וייסמן)פריטים בצהוב ניאון (צילום: יח''צ,עדי הלמן,עמיר צוק,לירון וייסמן)

למה אני בעד הצבע הזה? כי הוא מאיר את היום (ואת העור) ומעלה ברגע את מפלס האושר. אם את עדיין לא משוכנעת, תתחילי לשוטט ברשתות ותראי איך לאט-לאט גם את נשבית בקסם הצהוב.

פריטים בצהוב ניאון (צילום: יח''צ,עדי הלמן,עמיר צוק,לירון וייסמן)פריטים בצהוב ניאון (צילום: יח''צ,עדי הלמן,עמיר צוק,לירון וייסמן)