בקיץ הישראלי של שנת 2022 נראה שמשקפי השמש זוכים שוב בכבוד הראוי להם. מאז נפרדנו לשלום מהמסכות, פתאום צצים להם ברחובות יותר ויותר זוגות משקפי שמש בכל מיני צבעים, צורות וסגנונות. רבים שואלים את עצמם איך הסתדרנו בלעדיהם והתשובה הנחרצת היא: לא הסתדרנו.

מותגי המשקפיים ובתי האופנה מנפיקים בכל עונה שלל טרנדים, שיבטיחו שמשקפי השמש ישמרו לנו על העיניים עם המון סטייל. זה לא חדש שהמגמות האופנתיות מתכתבות עם מה שאנחנו רואים בתצוגות הגדולות בבירות האופנה. מניו יורק, מילאנו, לונדון ופריז מגיעות הבשורות הכי חמות היישר לרשתות וחנויות המשקפיים. גם העונה לא תתאכזב ותגלה בופה עצום של דגמים חדשים ונכונים.

בתפריט תמצא שלל טרנדים שעושים קאמבק וזוכים לעדכון גרסה וגם הפתעות חדשות. העונה היא שעתו היפה של האוברסייז וכנראה שגם כשמדובר במשקפי שמש לגברים הגודל כן קובע. שלל מותגים בחרו להגדיל כדי להעניק לך מראה בעל נוכחות. הצבעוניות העונה עשירה מתמיד ותמצא כאן צבעים עזים של צהוב, כתום, אדום, טורקיז וכחול. איכשהו נראה לנו שהעניין יסתכם אצלך במסגרות שחורות, חומות או כאלה שעשויות ממתכת.  

קרולינה למקה. מחיר: 229 שקלים (צילום: יח''צ)קרולינה למקה. מחיר: 229 שקלים (צילום: יח''צ)

ברברי. מחיר: 990 שקלים (צילום: יח''צ)ברברי. מחיר: 990 שקלים (צילום: יח''צ)

לצד חידושים שיענו לאנשי הפומו על הצורך התמידי בהתעדכנות, מוצעים גם דגמים קלאסיים שפחות מתרגשים מטרנדים. משקפי הטייסים הן דוגמא מצוינת לכך, ולא פלא שברבים מהמותגים כדוגמת ורסאצ'ה, פראדה וסאן לורן תמצא משקפי שמש שעוצבו בהשראתם. בכל זאת, מדובר בדגם שהוא על זמני. חובבי הלוגואים לא יתאכזבו גם בקיץ הנוכחי ויגלו שהם מופיעים בענק בצידי המסגרות ונותנים עבודה.

ורסאצ'ה X קול ספראוס. מחיר: 1,139 שקלים (צילום: יח''צ)ורסאצ'ה X קול ספראוס. מחיר: 1,139 שקלים (צילום: יח''צ)

איזיפיזי X סטורי ל- STORY. מחיר: 195 שקלים (צילום: יח''צ)איזיפיזי X סטורי ל- STORY. מחיר: 195 שקלים (צילום: יח''צ)

שיתופי פעולה יחכו לך בבית האופנה ורסאצ'ה שחבר לשחקן הלוהט קול ספראוס ובבית האופנה דולצ'ה וגבנה שמשתפים פעולה עם המותג פרסול. כל אחד מהם מספק את הסחורה כשצמד המעצבים מביאים צבעוניות והדפסים בעלי נוכחות ואילו בקולקציית הקפסולה של ורסאצ'ה וספראוס הלכו דווקא על קו סולידי, נקי ומינימליסטי. בסטורי יחכה לך שיתוף פעולה של הרשת עם מותג המשקפיים הצרפתי איזיפיזי ותמצא שם דגמים שיסדרו אותך לקיץ.

פראדה. 1,499 שקלים (צילום: יח''צ)פראדה. 1,499 שקלים (צילום: יח''צ)