מתנדבי ארגון לב אחד עושים לילות וימים כדי לעזור למשפחות המפונות מהעוטף ומהצפון שהגיעו לרשת קלאב הוטל. במחווה מרגשת כדי להזכיר לכולם את כוחו העצום של עם ישראל להתגבר ולהתאחד, שמחו והפתיעו המתנדבים הצעירים את האורחים לרגע של התעלות וגאווה.

חלק מהמפונים שזכו להפוגה קלה הם שלושה אחים, שעלו לתורה בצל המלחמה. "תכננו אירוע גדול עם מוזמנים רבים, אבל אז המלחמה התחילה", אמר אביהם של הילדים. "הגענו להפוגה בקלאב הוטל, שאירחו אותנו בצורה מדהימה".

ארגון לב אחד, כוח סיוע אזרחי שפועל בעתות חירום, הוא אחד מארגוני המתנדבים הגדולים ביותר שפועלים בישראל בימים אלה. המטרה העיקרית של המתנדבים היא לאמץ את כל משפחות המפונים והמשפחות השכולות מהיישובים שהותקפו מתחילת המלחמה.

לב אחד פועל בכל עת חירום בארץ ובעולם. עם תחילת המלחמה, החל הארגון להפעיל מספר חמ"לים שנותנים מענה 24/7 עבור משפחות הנפגעים, אזרחים ותיקים באזורי הלחימה.

לחבק, לטפל ולפנק

קלאב הוטל, רשת הסוויטות הגדולה בישראל, התגייסה במבצע תפעולי חסר תקדים, על מנת לארח מעל 4000 מפונים מעוטף ישראל, ומשפחות שיצאו להתרעננות בצורה עצמאית. בכל יום מוגשות כ 10,000 ארוחות במסעדות המלונות ולצורך כך הגדילה קלאב הוטל את המערך התפעולי עיבתה את כוח האדם, המזון והתשתיות תוך התגייסות מלאה של מאות עובדים קבועים וכאלו שנקראו "למילואים" לצורך תגבור.

קלאב הוטל משקיעה משאבים רבים על מנת לחבק, לטפל ולפנק את הילדים של המשפחות המפונות, על מנת להסיח את דעתם מהחוויה הקשה שעברו, זאת באמצעות אומנים רבים, כולל עידן רייכל, הופעות, משחקים והפעלות. התשתיות העצומות של רשת קלאב הוטל כוללת 1,200 סוויטת ווילות בנות 2/3 חדרים בגודל של עד 120 מ"ר.

בין אתרי הרשת עומדים לרשות המתארחים, קלאב הוטל אילת, המלון הגדול ביותר במזרח התיכון, מדורג 5 כוכבים סופרייר כולל 700 סוויטות בנות 2/3 חדרים לעד 5 אורחים בסוויטה עם מרפסת המשקיפה לפארק המים הפנימי ולים. עם 6 בריכות אודיטוריום ל- 1200 איש, ספא וחדר כושר ענק, קולינריים לעד 3000 סועדים. כפר הנופש קלאב אין אילת, ומשתרע על 40 דונם עם בריכות ומתקני ספורט של טניס וכדורסל וכולל 182 וילות עם מרפסת בנות 3 חדרים לעד 6 אורחים בכל וילה. קלאב הוטל טבריה כולל 307 סוויטות המשקיפות לכנרת, בנות 2 חדרים עם מרפסת, המתאימות לעד 5 אורחים בסוויטה.