בת 65 נהרגה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בחצר אחורית של מבנה חד קומתי, הצמוד למחסן, ברחוב יום טוב 1 (שוק הכרמל) בתל אביב. בשעה שש בבוקר הגיעו צוותי כבאות למקום, עקב דיווח על השריפה, והוציאו את הלכודה מהמבנה כשהיא ללא הכרה. בסופן של ביצוע פעולות החייאה נקבע מותה של האישה במקום. כמו כן, כוחות כבאות והצלה השיגו שליטה על השריפה. המשטרה עיכבה לחקירה את האחיה של האישה, בן 58, לצורך בירור נסיבות האירוע כאשר נבדק הכיוון הפלילי.
 

מחמוד תאיה, חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הנפגעת עדיין היתה לכודה בדירתה שבסמוך לשוק הכרמל. צוותי כיבוי פעלו לחילוצה כשהיא סובלת מכוויות ובעיות נשימה עקב שאיפת עשן במצב אנוש. ביצעתי בה פעולות החייאה, בסיוע חובשים נוספים, ולאחר מכן בהגעת ניידת טיפול נמרץ למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה בזירה".

חובש רפואת חירום במד"א, דני בן ארוש סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך יוצא ממבנה חד קומתי שעלה באש. לוחמי האש פעלו במקום על מנת לכבות את השריפה וברגע שהתאפשר בוצעה סריקה במבנה וחולצה ממנו אישה כבת 62 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהיא סובלת מכוויות ומשאיפת עשן. ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים אבל מצבה היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה". 

שריפה בשוק הכרמל. צילום: כיבוי אש תל אביב