בביהמ"ש מחוזי בלוד התקיים היום (שני) דיון בעניינה של המטפלת המתעללת כרמל מעודה הנמצאת במעצר בית כחודשיים. מעודה ישבה באותו אולם עם ההורים, שבילדיהם התעללה על פי האישומים במשפחתון "בייבי לאב" שניהלה בראש העין. עוד לפני הדיון, ההורים התעמתו עם אביה של מעודה.כאמור, בתחילת הדיון התעמתו ההורים עם כרמל מעודה שכיסתה את פניה וביקשו ממנה להישיר מבט אליהם. עורך דינה של מעודה ביקש בתחילה לקיים את הדיון בדלתיים סגורות ובקשתו נדחתה. במהלך הדיון הפרקליטות הביעה התנגדות לבקשתו של סנגורה של מעודה לאפשר לה יעוץ פסיכולוגי וציינה כי מדובר במניפולציה שמטרתה לדחות את ההליך הפלילי וכי בשני תסקירי מבחן שהוגשו לביהמ"ש בעבר קבעו כי כרמל מעודה ברף מסוכנות ושאינה מביעה חרטה על מעשיה ולא לוקחת אחריות כבוד השופט עידו דוריאן דחה את בקשתו של עו''ד דמרי.

הורים מול אביה של כרמל מעודה, צילום: אבשלום ששוניהורים מול אביה של כרמל מעודה, צילום: אבשלום ששוני

 
ניקול דניאל, אחת האימהות, אמרה: "מדובר בעוד ניסיון של עורך הדין דמרי לעכב את ההליך הפלילי. לכרמל לא מגיע שום טיפול והקלות. מקומה בכלא וששם תקבל את הטיפול שצריכה. אנו מברכים את ביהמ"ש על החלטתו לסרב לבקשת עורך דינה. ב-26.12 יחל ההליך הפלילי וכל מעשיה של כרמל ייחשפו סעיף אחר סעיף".


על פי כתב האישום שהוגש נגד מעודה באוקטובר האחרון, בהזדמנויות רבות ושונות במהלך עבודתה בגן, תקפה הנאשמת 11 תינוקות ופעוטות בגן הילדים, בכך שכיסתה ראשם של הקטינים בשמיכה וישבה עליהם למניעת תזוזה, קשרה ידי קטין באמצעות חוט למשך דקות עד שעות, הרימה קטינים באמצעות אחיזה בכוח בזרוע, הניפה אותם באוויר והכל עד להטחתם ברצפה, טלטלה תינוקות; העמידה פעוטות עם הפנים אל הקיר, לעתים, למשך מספר שעות, הצליפה בקטינים באמצעות חיתול, סטרה להם, צבטה ומשכה ראשם של פעוטות לאחור תוך חסימת אפם ופיהם, עד שהתגלעו קשיי נשימה. באחד המקרים הכריחה קטין לאכול תכולת צלחת לתוכה הקיא.הורים בגן הילדים של כרמל מעודה, צילום: אבשלום ששוניהורים בגן הילדים של כרמל מעודה, צילום: אבשלום ששוני