מאור משה, בן 35 מנתניה, הוא הולך הרגל שנהרג בתאונה הקטלנית בכביש החוף, סמוך לצומת אודים. "הוא היה מכניס אורחים - רחב לב ועוזר להמון אנשים", סיפר חברו הטוב של משה, חסדי. "הוא רצה מאוד להתחתן". בתאונה נהרג אדם נוסף, רוכב אופנוע בשנות ה-30 לחייו. הנהג הפוגע נמלט מהזירה במשאית שגנב - ונתפס על ידי המשטרה בנתניה.

הושגה פשרה: ההקפות בכיכר דיזנגוף יתקיימו, אך ללא הפרדה מגדרית
"ריסס אותי בגז מדמיע וברח": פעיל בבחירות המקומיות באשדוד נדקר

בתיעוד שהופץ ברשתות, רגעים לפני ההתנגשות, נראה נהג רכב פרטי מזגזג בין נתיבים וסוטה מהם בחדות כשהוא רודף אחרי רוכב אופנוע. המשטרה בוחנת את נסיבות התאונה ופתחה בחקירה.

ולרי, בת דודה של משה סיפרה לוואלה! כי הוא היה נשמה ענקית. "הוא היה בעל נתינה, לב זהב, אהב לתת לכולם וגם לאנשים שהוא לא מכיר", אמרה. "הוא היה אוהב כל אדם ואדם. אנחנו עכשיו כאובים, המומים ולא יודעים מה לעשות. אנחנו כולם מרוסקים - הוא היה כמו אח שלי הקטן ממש".

יש לך זמן פנוי? למה שלא תלמד/י אנגלית? לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

תאונת הדרכים בין הרכב, האופנוע והולך הרגל סמוך למושב אודים (צילום :תיעוד מבצעי מד"א)

חובש רפואת חירום במד"א דניאל שבע שהוזעק לזירת התאונה סיפר כי ראה תאונה קשה מאוד. "הרכב פגע במעקה הבטיחות של גשר הולכי הרגל ונלכד בינו לבין החומה", שחזר. "האופנוע היה מפורק היה על המדרכה בסמוך. שני הפצועים, גברים כבני 30, שכבו על העלייה לגשר הולכי הרגל כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הם ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".

התמונה בכתבה פורסם לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים. מערכת האתר מכבדת זכויות יוצרים ומשקיעה מאמצים באיתור בעלי זכויות יוצרים לצורך שימוש בחומרים המופיעים באתר.  אם לדעתכם נפגעה זכותכם כבעלי זכויות יוצרים בחומר המופיע באתר זה, הנכם מתבקשים לפנות באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת : [email protected]