נועה ארגמני בת ה-26 נמצאת כבר 23 יום בשבי חמאס לאחר שנחטפה ממסיבת הטבע ברעים על ידי המחבלים שחדרו ליישובי עוטף עזה ודרום הארץ. יעקב ארגמני, אביה של נועה, סיפר הבוקר (ראשון) על תחושותיו בעקבות הלך הרוח וההמתנה לחזרתה בתוכניתם של ענת דוידוב ואודי סגל ב-103FM.

"דכדוך קשה": האווירה הקשה בליכוד - והתרחישים ליום שאחרי המלחמה
אבל בהוליווד: כוכב "חברים" מת'יו פרי הלך לעולמו בגיל 54

"איך להגדיר את זה? הכי קשה שאפשר לחשוב", אמר בפתח הראיון. "אשתי במצב קשה ביותר. הילדה לא קרובה אלינו, זו הילדה היחידה שלנו. זה המצב ועם זה אני מנסה להתמודד. מאוד קשה. לשמחתי, תומכים בי. יש לי את אחותי שתומכת והמשפחה, ובכנות, מנסים לשרוד".

"אני ניזון אך ורק מכלי התקשורת", ציין האב והוסיף: "מעבר לזה, המטה של גל הירש צמוד אלינו, עושה עבודת קודש. אני משוחח עם גל הירש אפילו באופן אישי. הוא יודע מה חומרת המצב והוא והצוות שלו משתדלים. יש איתנו נציגה שצמודה אלינו, היא עוזרת בכל המובנים, אבל משהו קונקרטי לא נאמר".

נועה ארגמני (צילום: שימוש לפי סעיף 27א')
נועה ארגמני (צילום: שימוש לפי סעיף 27א')

עם זאת, הודה כי "תחושות הבטן קצת מדאיגות אותי עם הכניסה הקרקעית, אבל באמת שאני לא רוצה להיכנס להחלטות הממשלה, מי אני? והלוואי ויישבו שני הצדדים יחד ונגשים את החלום של שמעון פרס לשלום אמיתי, הלוואי וזו תהיה הדרך".

הבריחה ממסיבת הטבע ברעים (צילום :ליאל לוי)

בהמשך הסביר כי "היא הייתה במסיבה, לא בידיעתנו. יחד עם בן הזוג שלה ישבנו לארוחת ערב בשמחת תורה, נדמה לי שהיא רמזה לי באיזה משפט שהיא אמרה לי 'אבא נכון שתרשה לי הכל?' אמרתי לה, 'אני לא מונע ממך לקבל החלטות. את מאוד בוגרת, ידוע לי, אבל אני תמיד מזהיר נועה, תהיי זהירה'. היא אמרה לי 'אבא תסמוך עליי', ולקחו ציוד לפיקניק היה נדמה לי וזהו. שלום, שלום, נשיקות לי ולאשתי".

לסיום שיתף בכאב: "כשמדברים על געגועים, אני פשוט לא מחזיק מעמד. יש פה אלבום ואני רואה את נועה כשהיא ילדה. קורע לך את הלב. אני פשוט לא מסוגל להסתכל, לראות את התמונות. קורע את הלב. בת יחידה שלנו. אתה לא יודע מה ואיך ועל מה לחשוב, על מי לחשוב. אני לא מאחל לאף אחד להיות בסיטואציה הזאת. לאף אחד".

סייע בעריכת הכתבה: אמיתי דואק, 103FM

התמונה שבאמצע הכתבה פורסמה לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים. מערכת האתר מכבדת זכויות יוצרים ומשקיעה מאמצים באיתור בעלי זכויות יוצרים לצורך שימוש בחומרים המופיעים באתר. אם לדעתכם נפגעה זכותכם כבעלי זכויות יוצרים בחומר המופיע באתר זה, הנכם מתבקשים לפנות באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]