מיר יונה, כתבת ערוץ 14, כיתר אנשי התקשורת בערוצי החדשות השונים, הגיעה גם היא לסקר את עצרת משפחות החטופים בתל אביב אתמול (שבת) לצד צלם מהערוץ, זאת כשמספר עוברי אורח החלו לדרוש מהם לעזוב את המקום. 

בשיחתה עם ינון מגל ויוסי יהושוע ב-103FM, סיפרה על מורת רוחה נוכח הדברים: "עמדנו שם, אני והצלם, לא היה מתחם מסודר לתקשורת, היה אזור שרוב כלי התקשורת היו בו אבל לא היה מתחם מגודר שמיועד לתקשורת. הגענו לפני, והיינו בצד. היינו אמורים לעלות לשידור, הגיעו אנשים שהיו בעצרת, אנשים לא קשורים למשפחות החטופים ולמטה, והקיפו אותנו, הם התחילו לצעוק לנו ללכת מכאן, קישטה, בושה. הרבה אנשים. "אחד מהם ניסה להדביק עליי סטיקר של ביבי ואז הצלם הדף אותו וזזנו הצידה". שידרנו משם, כשהעניינים קצת נרגענו, הלכנו לאיפה שהיו שאר כלי התקשורת, שם עדיין קיבלנו קצת היערות אבל זה לא היה ברמה הזו". 

"היו שם כל כך הרבה מילים שנזרקו, אם זה 'נאצים', אמרו לנו שיש לנו דם על הידיים, מילים מאוד קשות. לא הייתה שום אפשרות לשדר משם. היו שם המון אנשים, כולם היו מסביבנו בצעקות. קצת ניסיתי לדבר איתם, וחלק כתבו שאני כתבתי את המפגינים. ניסיתי להגיד להם שאנחנו בסך הכל מנסים לעשות את העבודה שלנו, אבל לא הייתה אפשרות, לא היה עם מי לדבר. אז זזנו הצידה כמה מטרים. שידרנו, נתנו משם שני דיווחים בכל אחת מהתוכניות".