הפעימה השלישית יצאה לדרך: לאחר יותר מ-50 ימים, אביחי ברודץ מכפר עזה יתאחד משפחתו - הגר, עפרי, יובל ואוריה.

הגר ברודץ' נחטפה ביום המתקפה של חמאס יחד עם ילדיה עופרי בת העשר, יובל בן השמונה ואוריה בן הארבע. הבעל אביחי יושב מאז מחוץ לקריה בתל אביב בדרישה לפעול להחזרת משפחתו. "אני מפגין כי יש משפחות של הרבה אנשים שם, לא רק שלי. אני לא מתכוון לזוז מכאן בקרוב. אני לא עומד פה בשבילי אלא בשביל כל הנעדרים", אמר אביחי.

מוקדם יותר החודש, אביחי ברודץ תקף את חבר הכנסת בועז ביסמוט מהליכוד, ואמר לו כי הבעיה היא לא ארגון הטרור חמאס והמתקפה הרצחנית שביצע ב-7 לאוקטובר, אלא המדינה שנכשלה בלהגן על אזרחיה: "המשפחה שלי לא נחטפה בגלל חמאס, המשפחה שלי נחטפה מפני שלא היה צבא שייגן עליי, זו הסיבה", טען. "חמאס הוא קטן מאוד אל מול מדינת ישראל, הצבא בקלות יכל היה להדוף את חמאס, כל הקונספציה של צה"ל קרסה, חמאס הבין את זה, היה הרבה יותר חכם מאיתנו, עשה מבצע "מבריק", אנס את נשותינו ושחט את הילדים שלנו, בגלל שצה"ל לא היה שם. אז זה לא קרה בגלל חמאס, אלא בגלל הקונספציות שלכם. כמה קל היה להדוף את חמאס עם מטוסי קרב, וטנקים - שפשוט לא היו שם".

עוד הוסיף: "אתם חיים בסרט ומאשימים את חמאס, ואתם אשמים, אתם אשמים בזה. אני ראיתי אותם באים לעבר הבית שלי, בעיניים שלי, ומה לא ראיתי? לא ראיתי טנקים, ולא ראיתי מסוקים, או חיילים, לא ראיתי כלום. הבעיה זה אתם - תכניסו את זה טוב טוב לראש שלכם, ואז אולי תפתרו את הבעיה הזו", קרא לעברו של ביסמוט.