אחרי הדיווח על שחרורו של השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מביה"ח הדסה בירושלים שנפצע קל בתאונת דרכים בעת שחזר מזירת הפיגוע ברמלה, עידן דמוטוב, שנפגע במהלך התאונה, התראיין לתכנית "שבע-תשע" עם אודי סגל וגיא פלג ב-103FM ועדכן גם הוא במצבו: "אני בסדר, קצת יותר טוב. עכשיו אנחנו מחכים של צילום CT. יש לי גם פגיעה בברך, פגיעה חמורה". 

מעל הראש של סינוואר: נתניהו קיים משא ומתן מול הג'יהאד האסלאמי | דיווח
כישלון מהדהד של איראן: ההצלחה הגדולה שעברה לנו מתחת לרדאר

על רגע התאונה הוא מסביר: "זה הכול עניין של כמה רגעים. הכול קרה מהר, נסעתי לבנק להפקיד כסף, נכנסתי לצומת, נסעתי באור ירוק, הצומת היה פנוי ופשוט משום מקום, נכנסה בי השיירה של בן גביר מצד שמאל לתוך הנתיב שלי וגורם לזה שנתנגש אחד בשני. לא נעים. לא תכננתי להיות מאושפז חמישה ימים בבית חולים, זה לא מה שאני רוצה. הייתי חגור, נפתחו כריות אוויר, האוטו הלך טוטאל לוס, כל השמשה התנפצה, בלגן".

אל תגידו לא ידענו - הטבה מיוחדת למי שרוצה ללמוד אנגלית. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

עו"ד ראפת אסדי שמייצג את דמוטוב מסר: "הבן אדם חרד. לא כל יום בן אדם יכול להיות מעורב בתאונה שכזו עם בן אדם שהוא יושב בראש הפירמידה של המשטרה. אנחנו לא באירוע רגיל, זו לא תאונה רגילה".

דמוטוב הוסיף: "בן גביר התקשר אליי ביום שהוא השתחרר מבית החולים. הוא שאל לשלומי, ראה מה קורה איתי ושם זה נגמר. אני לא מצדיק את זה שבגלל שהוא מאוים, אז זה נותן לו את האפשרות לנסוע באור אדום ולסכן חיים של אנשים אחרים. אומנם יש בזה משהו, אבל עדיין צריך לנהוג קצת יותר בזהירות, לקחת קצת יותר אחריות על עצמך. בסופו של דבר יש עוד אנשים מסביבך ולא רק אתה בעולם. אני פה בנס, אני מאושפז כאן בבית החולים ואני בידיעה שאני נמצא כאן בנס והייתי יכול חס וחלילה לא להיות כאן".