ארבעה בני אדם נהרגו הלילה (רביעי) בתאונת דרכים בין שני כלי רכב כביש 90 צפונית לעין חצבה. צוותי מד"א דיווחו על ארבעה אנשים מחוסרי הכרה ללא סימני חיים וקבעו את מותם. 

בשל המצב הביטחוני: אתר הנופש בחמת גדר יוצא לפגרה מאולצת
לקראת החופש הגדול: כיצד ניתן למנוע את תאונות הדרכים?
 
פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של ארבעה, בהם: נהג רכב, גבר כבן 35 שנסע לבדו ברכב, ואת מותם של שלושה נוסעים מהרכב השני בהם: גבר כבן 45 , נערה כבת 13 ונערה כבת 14.

בנוסף חובשים ופראמדיקים של מד"א בשיתוף כוח רפואה של צה"ל מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוקים לבי"ח 2 פצועים, בהם: אישה כבת 40 במצב קשה, בהכרה, עם חבלות בבטן ובאגן, ונער כבן 17 במצב בינוני עם חבלות בגפיים. 

התאונה הקטלנית בערבה (צילום: קב''ט מועצה אזורית הערבה התיכונה)
התאונה הקטלנית בערבה (צילום: קב''ט מועצה אזורית הערבה התיכונה)

חובש רפואת חרום במד"א יונתן נריסנה וחובש בכיר במד"א אלי שריקי סיפרו: "הגענו מהר מאוד למקום וראינו במרכז הכביש שני כלי רכב מעוכים והמולה מסביב,  ביצענו סריקה מהירה וראינו 6 נפגעים בתאונה הקשה הזאת, באחד מכלי הרכב היו 5 נוסעים ובשני רק נהג שנהרג במקום, ברכב בו נסעו החמישה, 3 מהם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום, נער כבן 17 ואשה כבת 40 היו בהכרה וסבלו מפציעות, הענקנו להם טיפול מציל חיים ופינינו אותם למסוק מד"א ומסוק צבאי שנחתו בסמוך ופינו אותם לבית החולים כשמצבה של האישה קשה והנער קל עד בינוני".

 כוחות משטרה של תחנת דימונה במרחב הנגב, בהם בוחני תאונות דרכים ומתנ"א, הוזעקו למקום, מכווינים את התנועה והחלו בחקירת נסיבות התאונה.